מדביר ירוק

מדביר ירוק, מהם שיטות העבודה?

במאמר זה נעסוק בשירותי מדביר ירוק. הדברה ירוקה היא הדברה המבצעת את המלאכה עבור מושא ההדברה, כשהסביבה הקרובה נותרת מחוסנת מפגיעה. הדבר שונה משמעותית מהדברת חומרים, בה נדרשות פעולות מקדימות למניעת נזקי רכוש, נזקי סביבה, ופגיעת ילדים ובעלי חיים. במאמר זה נציג לכם סוגים נרחבים של הדברה ירוקה ונלמד אתכם כיצד יש לאתר הדברה ירוקה באופן נדרש:

הדברה באמצעות חנק

במסגרת הדברה ירוקה מסוג זה – יפזר מדביר ירוק מטעמנו מוצרי מזון שהיקפם גדול מהיקף הלוע של המזיק. המטרה היא לחנוק את המזיק שעה שהוא לא יצליח לבלוע את המזון. הדברה מסוג כזה נפוצה בעיקר בתחום התיקנים והמכרסמים. מוצר ההדברה הנפוץ ביותר בתחום הוא קליפות של תפוזים: קליפות קשות לכרסום אשר גורמים לבעלי חיים רבים למות מחנק כתוצאה מאכילתן.

הדברה באמצעות רעל

מדביר ירוק יבזוק רעל לתוך מזון המזיקים. המזיקים יאכלו וימותו מן הרעל כעבור מספר ימים כתוצאה מהאכילה. הדברה זו נפוצה עבור נמלים ומזיקים קטנים. גם עכברים מומתים על ידי שימוש בהדברה ירוקה מסוג זה. הרעל היא שיטה מהירה יותר מהחנק אך הצבת הרעל אינה פעולה פשוטה ולשם כך נדרש צוות הדברה מקצועי. הרעלה בלתי מקצועית תסכן אתכם ואת הסובבים וגם נוספת הסכנה של ריבוי המזיקים.

הדברה ביולוגית

הדברה ביולוגית היא הדברה באמצעותה אנו משנים את הלך הרוח בטבע על מנת שישמש נגד המזיקים הטורדניים. ניתן, למשל, להדביר באמצעות חרקים טורפים. המקרה הנפוץ והידוע ביותר בישראל היה של המועצות האזוריות של גוש דן ודרום השרון בשנות התשעים. ועדי בתים ומועצות מקומיות רכשו חרקים מסוג "חומייני" שאינם מזיקים לאדם אך מסוגלים לטרוף יתושים. כתוצאה מנוכחותם הודברה אוכלוסיית היתושים מאיזור המרכז באופן יחסי: היא לא מוגרה לחלוטין אך היקף הנזק מהיתושים צומצם מאד בהשוואה לשנים קודמות. מדביר ירוק יבצע אצלך הדברה ביולוגית ביעילות ובקלות.

יתרונות ההדברה הירוקה

שירותי מדביר ירוק מועילים משמעותית ביחס להדברת החומרים בשל הידידות לסביבה. במסגרת הדברה ירוקה אין צורך בפעולות מקדימות מכל סוג שהוא, וצוות המדבירים יכול למגר כל סוג של מזיק בלי שימוש בחומרים כימיים. הדברה זו נעשתה פופולרית בשנים האחרונות ונהנית מיתרון צרכני על פני הדברת החומרים.

התקשר עוד היום לטלפון 052-8732060 והזמן מדביר ירוק מוסמך!