הדברה מחיר

הדברה מחיר, כמה זה עולה?

מחיר הדברה נקבע על פי רמת השירות, וסוג השירות הניתן. מובן שהדברה מורכבת יותר כמו של חולדות מרובות בשדה חקלאי תעלה יותר מאשר לכידת עכבר בודד שהגיע לחלל הבית. מחיר הדברה נקבע בהתאם למספר קריטריונים – גודל השטח, כמות המזיקים ששורצים בו, אופן ההדברה – האם לכידה, ריסוס, הדברה ירוקה, האם יש מעורבות של אמצעים אלקטרוניים ועוד . ובכל מקרה, העבודה שווה את ההשקעה והשקט הנפשי והיא אכן שווה לכל כיס. להלן מספר עצות לבחירת שירותי הדברה במחיר הוגן, אשר יתנו BOOST רציני לבית שלך מבחינת ריקונו המוחלט מחרקים ומזיקים:

הזמן מדביר מוסמך בעל ניסיון

מדביר מנוסה ידאג לכל צרכיך ויבער את כל המזיקים הטורדניים שיש בביתך. הוא יבצע עבורך הדברת נמלים, הדברת תיקנים, לכידת מכרסמים, הדברת עש וכל סוג אחר של דברה נדרשת. המחיר אינו יקר ושווה לכל כיס, גם כאשר מדובר בשירותים מורכבים וממושכים, שירותי הדברה מעניקים לך שקט תעשייתי בבית רגוע.

אל תנסה להדביר בעצמך

לא מומלץ לנסות להדביר לבד, התוצאות והמאמץ לא שווים את הזמן, התסכול וההמתנה לתוצאות שעלולות לא להגיע. המתן בסבלנות לבוא מדביר מקצועי שיבצע את הפעולות הנדרשות. ניסיונות הדברה עצמית עלולים לגרום נזקים, ולעתים גם להחרפת נוכחותו של המזיק.

כיום כבר אין צורך להכין את הבית להדברה

בהחלט כבר לא תזדקקו לפנות את כל הארונות, את המטבח ולחכות ימים שהריח יתנדף ושחיות המחמד והילדים לא יגעו בריסוס. כיום עם כניסת החומרים החכמים והירוקים לשימוש, תוכלו ליהנות מסביבה נקייה ממזיקים ללא מאמץ. אך חשוב להישמע להוראות המדביר המקצועי ולעשות כדברו בכדי לסייע להדברה.

העדף לצרוך הדברה ירוקה

מומלץ להעדיף הדברה ירוקה לא רק בשל מניעת הנזק לחור באוזון, אלא כדי למנוע זיהום סביבתי על ידי רעלים אשר נספגים לאדמה, למי תהום, לצמחים ולחיות אשר צורכות מזון מהאדמה.  מחיר הדברה ירוקה אינו שונה משמעותית ממחיר הדברה רגילה והתוצאות טובות אף יותר.

חפצים בסילוק מזיקים באופן מיידי ומעוניינים גם לקבל הצעת מחיר משתלמת? התקשרו עוד היום לאסי קליין, מדביר מוסמך ומנוסה בטלפון 052-8732060 ושאלו על מחיר הדברה מיוחד לגולשי האינטרנט.