הדברת מזיקים ירוקה

הדברת מזיקים ירוקה נכונה, איך עושים את זה?

הזמן עכשיו הדברת מזיקים ירוקה או הדברת מכרסמים 052-8732060 במחיר משתלם במיוחד ו-100% אחריות !

הדברת מזיקים ירוקה זאת המומחיות של קליין הדברות, אנו מרססים עם חומרי הדברה ידידותיים לסביבה. אנו יודעים באיזה מקומות צריך לרסס והכי חשוב שומרים על בית נקי שאפשר לחזור אליו אחרי הדברת מזיקים ויש לנו ניסיון רב אשר צברנו במהלך השנים אנו מתחייבים לייעוץ מקצועי חינם, תעודת אחריות מלאה, מחיר נוח לכל כיס, אצלנו כל לקוח מקבל יחס אישי.

התופעה המוכרת של עכברים בחצר או בפינות הבית השונות, המשמיעים קולות מדי לילה ונעלמים עם רגע הדלקת האור, הנה תופעה מוכרת. רבים נאלצים לרכוש מלכודות לצורך הדברת עכברים רק כדי לגלות שאלו, אינן יעילות לטווח הרחוק. זאת, משום שמכרסמים כגון חולדות הנם מבין היונקים האינטליגנטיים והסתגלניים ביותר. חולדות מסוגלות ליצור מחילות למחייה, תנועה חופשית והמלטה בקירות הבית השונים ומעבירות מחלות  וזיהומם בתנועתן.

במקרה זה, שירות של הדברת מכרסמים מקצועי הניתן על ידי מדביר עכברים וחולדות מיומן ומנוסה, מתבקש בהקדם האפשרי וסמוך ככל הניתן לגילוי התופעה. מיגור מוקדם של המכרסמים, ימנע סכנה של מחלות וזיהומים לבני הבית וחיות המחמד שבו, ובייחוד כאשר ישנם בבית ילדים.

הימצאות תיקנים או מזיקים אחרים בבית אינה חוויה נעימה. בין אם מדובר בפעולת הדברת מזיקים מסוג  נמלים או פרעושים על בעל החיים, קרציות או סוגים אחרים של מזיקים כגון עכברים וכיו"ב, נדרש ריסוס מקצועי שימגר את התופעה. מאחר והריסוס טומן בחובו סכנות לא מעטות, יש להוציא את כל הכלים מהארונות ולהרחיק ספות מהקיר וכיו"ב.

הנה כמה מהמזיקים להם אנו מבצעים שירות הדברת מזיקים ירוקה


הדברה ירוקה, ללא צורך בפינוי כלים, הדברת מזיקים ללא ריח, אפשרות מהיום להיום.
הדברת מזיקים זאת המומחיות של קליין הדברות,אנו מרססים עם חומרי הדברה ידידותיים לסביבה.יודעים באיזה מקומות צריך לרסס והכי חשוב שומרים על בית נקי שאפשר לחזור אליו אחרי הדברת מזיקים ויש לנו נסיון רב אשר צברנו במהלך השנים אנו מתחייבים ליעוץ מקצועי חינם, תעודת אחריות מלאה, מחיר נוח לכל כיס, אצלנו כל לקוח מקבל יחס אישי.

הזמן עכשיו הדברה 052-8732060
במחיר משתלם במיוחד ו-100% אחריות !

תיקנים (ג'וקים)-

תיקנים-ידוע לנו על ארבעה מינים של תיקנים-תיקן אמרקאי -בעל מחושים ארוכים גוף פחוס חי בביובים ארונות מטבח.התיקן מתפתח בגלגול חסר לכן הוא מתפתח מגודל קטן עד  גדול יכול להיות לו עשרה שלבים. הנקבה מדביקה תיקים (ביצים) במקום מסתור חשוך ויבש  תיקן בוגר יכול לחיות עד שנתיים.תיקן גרמני-גודל קטן מחזור חיים של שלושה חודשים אוהב מקומות חמים כמו תנורים,מנועי מקרר,מיקרו גל וחי בעיקר במטבחים הנקבה מדביקה את תיק הביצים יומיים לפני הבקיעה תיקן פסים חום- בעל פסים חומים רחבים הנקבה לא עפה הזכר עף חי כ 5- חודשים חי בארונות מתחת לכסוי הנייר בארון תיקן מזרחי (תיקן המרפסות)- צבעו שחור לא עף חי בחוץ ובמרפסות זמן חיים עד 8 חודשים.סימנים למוקדי נגיעות-תיקנים חיים-גדלים שונים,הפרשות ,נשלים, גופים של תיקנים מתים, תיקי ביצים, ריח רע סימני כרסום.הדברת תיקנים – על סמך נתונים אילו יש לדעת איזה פעולות הדברה יש על המדביר לבצע ,התיקנים עוברים ממקום למקום בבית עצמו מבית לבית דרך מערכות הביוב צינורות, כבלים חשמליים, סדקים ופתחים לכן חשוב מעבר לפעולת הדברה יש לדאוג לסניטציה לא להשאיר מזון פתוח לא להשאיר פירורים לרוקן זבל בתדירות גבוהה ניקוי סדיר של מקום אחסון המזון.
פעולת הדברה חייבת להיות בביוב הדברה במטבח הדברה מעל הפנלים הדברה מאחורי ארונות  הדברה במקומות מסתור הדברה בסדקים הדברה בחריצים הדברה בארון חשמל השימוש מושכל בחומר הדברה שיקטול את התיקנים גם לאחר זמן רב .הדברה יכולה להעשות בחומר נוזלי ,אבקה או פיתיון מוצק.

השינויים רבי המשמעות שחלו בהבנה כי השמירה על כדור הארץ הינה קריטית, הביאו עימם פתרונות רבים ומפותחים להתמודדות עם בעיות שונות. הצורך בהדברת תיקנים או הדברת דבורים למשל, יצר פתרון לא מזיק בשם הדברה ירוקה שאינה פוגעת בבעלי החיים בבית או בדיירים. ניתן למצוא פתרונות הדברה ממגוון סוגים, המשווקים על ידי חברות גדולות ובעלות כוח שוק אימתני. יחד עם זאת, ניתן למצוא לא מעט חברות אורגניות המייצרות מוצרי הדבר ירוקה ברמה מעולה, שאינם פוגעים בחי ובצומח ומשחיתים את הסביבה הקרובה.

 
נמלים-
הדברת נמלים-
הנמלה היא חרק חברתי בעלת גלגול מלא חיה במושבות וקינים הנמלה מעבירה מחלות אך לא עושה נזק לרכוש הנמלים בונים קינים באדמה או בעצים מתים הנמלה מאופינת במחושים בשני מפרקים בטן וחזה.
רוב הנמלים הם הפועלות שהתקשורת בניהם הם בעזרת המחושים  הנמלה פולטת פרומון שיוצר ריח הם לא רואות לכן בעזרת המחושים הם הולכים בטור (שיירה) הפועלות הבניות כולם עובדות בשביל שהמלכה תוכל להתקיים ולהטיל ביצים המלכה לא יוצאת מהקן אלה פעם אחת בשנה להזדווג (מחול הכלולות),בארץ ידוע על כ-160 מינים של נמלים.
פעולת הדברה, ריסוס ומניעה של נמלים-
סנטציה וניקוי משאריות מזון אטימת סדקים יבוש מקומות לחים ניקוי חצרות
חיסול הקינים ע"י איבוק או ריסוס בתכשירי הדברה
הדברה ע"י פתיונות שהפועלות יוכלו לקחת לקן והגיע למלכה,הדברה ע"י פתיונות בשביל הנמלים קידוח בגזעים והחדרת חומר הדברה ע"י ריסוס,  כלל בסיסי בהדברה לגלות את הקן לעשות ריסוס והדברה בשימוש מושכל בלי לפגוע בסביבה .

בין אם מדובר בנמלים או בפרעושים, עכברים, חולדות או מזיקים אחרים, אלו נוטים לשאת עימם מחלות בקצות הגפים, בפרוותם או בפיהם. מחלות אלו עלולות להיות הרסניות ולכן חשיבות הטיפול בתופעה בהקדם האפשרי הינה מכריעה.

הטיפול הנכון בהופעתם של מזיקים שונים הינו שירותי הדברה מקצועיים המבוצעים על ידי מדביר בעל רישיון הדברה רשמי. כמו כן, יש לוודא כי הוא רשום במשרד הבריאות ובכך להבטיח עבודה יעילה ומקצועית.

 

 

  פרעושים-
פרעוש- חרק זעיר מוצץ דם קופץ ממקום למקום עוקץ טפיל חי על חיות כמו כלבים וחתולים וחולדות שמשמשים להם פונדקאים בישראל ידועים כ- 40 סוגים החשובים שבהם-פרעוש החתול פרעוש הדבר ופרעוש האדם הפרעוש מטיל ביצים השלבים הצעירים חיים בקרקע בעיקר בסיבים של בדים ושטיחים השלבים הבוגרים חיים על הטפיל ומוצצים את דמו הפרעוש קופץ ומדלג ממקום למקום חשוב להגיד שפעולת מציצת הדם יכולה להעביר מחלות מהחיה לאדם,כמו טיפוס מוריני או דבר. או עקיצות ומטרדים שגורמים לדלקות עור ואלרגיות.
הדברת פרעושים-הדברה של פרעושים חייבת להיות הדברה משולבת זיהוי המפגעים ריסוס משולב עם חומר הדברה מעקב גדילת חרקים הוצאת חיות המחמד ושאיבה של בדים שטיחים וספות בד והוצאת שמיכות ומצעים לשמש .חייבים לחזור על פעולת ההדברה אחרי שבועיים לבצע ריסוס חוזר כדאי לחסל את הפרעושים הצעירים שבקעו מהביצים.

למי שיש בבית בעל חיים ככלב או חתול, כנראה מכיר את התופעה. הופעתם של פרעושים מגרדים, עוקצניים ומוצצי דם, המהווים מטרד לכל יושבי הבית. עקיצות פרעושים הן מן החוויות המטרידות ביותר, ולו בשל העובדה שהן חוזרות על עצמן וכל כך קשה לתפוס את החיות הקטנות. שירותים של הדברת פרעושים מאפשרים אורח חיים שפוי, גם לאחר שאלו התפשטו לכל פינה בבית.

 

   הדברת מכרסמים-מכרסמים-  קיימים 3- מינים, עכבר, חולדת החוף ,וחולדה מצויה. עכבר הוא קטן ודק משקלו עד 20 גרם אפו מחודד חי במחילות פינות נסתרות, כושר טוב לקפיצה וריצה, פעיל בחושך, חי באדמה, חורים, קירות,  מחסנים, אוהב לאכול  הכל שותה מים חי בקובוצות . סביבתי .חולדת החוף- גודלה גס ומסורבל ,משקלה יכול להית עד חצי קילו, עינייה קטנות ואפה פחוס , הזנב יותר גדול מהגוף ,חיה במחילות במערכת הביוב, היא שוחה ורצה שותה מים אוכלת אשפה, חיה בקבוצות נמצאת בעיקר במישור החוף וליד מקורות מים .  חולדה מצויה- מבנה גופה מוארך ודק ,משקלה יכול להגיע עד 250 גרם ,הזנב ארוך יותר מהגוף האף מחודד, חיה במקומות חמים ויבשים ועל עצים ומחילות אוכלת הכל, חיה בחבורות .טורפת בעלי חיים חסרי ישע.פעולת מניעה והדברת מכרסמים את פעולת ההדברה יש לבצע בפעולת הדברה משולבת עם מספר פעולות  נוספות חיתוך ענפים שמגיעים לבית פינוי פסולת ניקוי חצרות סגירה של פחים סתימת סדקים וחריצים פעולת הדברה חייבת להיות ע"י מלכודות הדברה עם רעל שלא נגיש לילדים וחיות מחמד ,הדברה במקומות גידול המכרסמים השמת מתקני ניטור עם פתיון הדברה רעיל ותיבות האכלה.

כיום, ניתן למצוא לא מעט תכשירי הדברה באיכויות שונות ומתוצרות שונות, הנמכרים ברשתות ובחנויות הכולבו. תכשירים אלו מיועדים למיגור הופעתם של מזיקים שונים, אולם במרבית המקרים הם מסייעים לתקופה מוגבלת. כדי לקבל שירותי הדברה איכותיים, שיעלימו את המזיקים לצמיתות, יש להיעזר בשירותיהם של מדבירים מקצועיים המיומנים בסוגי ההדברה השונים.

 

קרדית האבק-

גודלה של קרדית האבק המצויה מספר מילמטרים  לכן היא עוברת בקלות ממקום למקום  קרדית אבק הבית חיה באזורים ביתיים בלבד היא חיה על ריהוט, ספות, בדים, ספרים ובמקומות שקיים מצבור אבק היא ניזונה בעיקר מקשקשי עור בגלל מזג האויר והלחות במדינת ישראל היא קיימת  כמעט בכל בית בישראל  הפרשות קרדית האבק גורמים לאלרגיה לבני אדם רגישים כמו התעטשות נזלת אסמה וגירודים  רוב בעיית הקרדית קיימת סביב מיטת השינה או הספות על מנת לבצע פעולת הדברה מומלץ לשאוב את הבית או להוציא את המצעים לאור השמש ולבצע הדברה וריסוס עם חומר  מאושר ע"י משרד איכות הסביבה שלא רעיל לבני אדם.
 
טרמיטאים-

נהוג לחשוב שטרמיטאים דומים לנמלים אבל זה לא נכון הטרמיט הוא חרק שלא יכול להחשף לאור הוא חיוור חי בקבוצות של אלפים ניזון מכרסום עץ  הטרמיאטים מעכלים תאית מתרבים וכל הפועולות והבניות פועלים בשביל המלך והמלכה כדאי שיוכלו להתרבות בניגוד לנמלה שמזדווגת פעם בשנה הזכר המלך מפרה את המלכה כל השנה והיא כל הזמן מטילה ביצים. הטרמיאט גורם להמון נזק בבתים הם מכרסמים דלתות ומשקופים ריהוט מעץ כמו שידות מיטות ואפילו מסגרות של תמונות מעץ.
פעולת הדברת טרמיטאים- על מנת לפתור את בעיית המזיקים קודחים חורים קטנים במקומות הנגועים ומזריקים את חומר ההדברה. שבחומר ההדברה קיים זרחן  אורגני שהיעלות שלו שהוא חומר הדברה בעל שאירות גבוהה, את פעולת ההדברה חשוב לתת למדביר מוסמך בעל היתר הדברה של משרד איכות הסביבה.
 

 

  דג הכסף-דג הכסף מופיע במגורי אדם, הוא ניזון מעמילן מופיע מאחורי רהיטים או מאאחורי המקרר או בחדרי רחצה נמשך למקומות שקיים בד פשטן או כותנה דג הכסף נחשף למזיק למרות שהנזק שהוא גורם מאוד זניח אבל לא נעים לראות אותו וצורתו מפחידה במקצת למרות שהוא קטן.הוא קיים בעיקר היכן שקיימים סדקים ולחות.
הדברת דג הכסף- על מנת לפתור את בעיית המזיק מומלץ להניח פתיון הדברה או לאטום סדקים וחורים לאוורר חדרים עם לחות, יש עוד אפשרות להניח תפוח אדמה בצד החדר ואז דג הכסף נמשך אליו אבל זה יכול למשוך לבית מזיקים אחרים  ואז יהיה צורך בהדברה למזיקים אחרים.

 

תולעי עץ-

ישנם שלושה סוגים של חרקים הפוגעים בעץ הנחשבים למזיק תברואתי . היקרונית והליקטוס,דומות אחת לשנייה . 

טרמיטים- הסוג השלישי של החרקים, דרך חיים שונה ואופן טיפול שונה ולכן הוקדש להם פרק נפרד.
אבקנית (ליקטוס) מחזור חיים מלא ביצה דרגות זחל בוגר
חיפושית בצבע שחור עפה לתוך הבית או מגיע לבית עם רהוט נגוע ממקודם ,בשלבים הראשונים לא רואים סימני ניגעות השלבים הראשונים דרגות הזחל מפורירים. את העץ לאבקה וזה סימן לנגיעות.יופיעו סימני חורים בעץ הנגוע ואז יוצאים חיפושיות בוגרות.
יקרונית הרהיטים-

צבעה חום בהיר חיפושית בעלת גלגול מלא גודלה כס"מ אחד עפה לתוך הבית או מגיע לבית עם רהוט נגוע ממקודם יכולה לחיות מספר שנים, עושה חורים בודדים וקטנים בדרך כלל בתחתית הרצפה ויכול להשמע רעשים של כרסום יכול להמצע חיפושיות חיות או מתות ליד רהיטים בבית לא להעלם ולשים לב לניגעות ברהיטים.
דרכיי טיפול, הדברה וריסוס- לפני הכל מומלץ לחשוב כמה הרהיט חשוב לנו מבחינה כלכלית או רגשית, יש מקרים רבים שהנגיעות קיימת במשקופים או בדלתות או בארונות מטבח.לכן הטיפול המומלץ להחליף את ההפריט הנגוע , עם הפריט יקר לנו מומלץ לעשות הדברה ע"י הזרקת חומר הדברה למשקופים או לרהיט הנגוע דבר המחייב מדביר מוסמך או איוד בגז שזאת דרך הדברה הדורשת רשיון הדברה מיוחד.
 

 


אסי קליין ריסוס ,הדברה-0528732060