ריסוס

ריסוס – למה זה חשוב?

ריסוס כבר מזמן הפך להיות דרך מובילה להרחקת מזיקים מאזורי מגורים ומקומות שהייה ואף בביבים. ריסוס היא השיטה המקובלת מזה שנים רבות לשם הדברת מזיקים מסוגים רבים, ניתן להדביר באמצעות ריסוס תיקנים, נמלים, עכברים וחולדות ומכרסמים באופן כללי, מזיקים נוספים כגון טרמיטים, קרציות, צרעות, עש, תולעים וכל סוג של מזיק אחר שיכול לשהות במשרד, בבית או בגינה.

ריסוס לשתי מטרות – הרחקת מזיקים קיימים וגם למניעה

הריסוס כחלק מתהליך הדברה היה פופולארי שנים רבות כל כך ועדיין היות והוא עונה על שני צרכים חשובים: האחד – במידה ומקום מסוים שורץ כבר במזיקים הוא מחסל אותם ביעילות רבה תוך זמן קצר. שנית – מונע את חזרתם למשך תקופה של חצי שנה עד שנה ואתם יכולים לחזור לעבודה או למגורים בראש שקט כי לא תצטרכו לפחד עוד ממזיק כזה או אחר עד הפעם הבאה.

ריסוס – מה הוא מכיל?

הריסוס מכיל רעלים שמטפלים בבעיית מזיקים קיימת והיות והרעלים מתפרקים לאורך זמן, היעילות נשמרת לטווח ארוך. יידעו את המדביר שלכם כנגד אילו מזיקים אתם מעוניינים לבצע ריסוס וכן האם הריסוס מניעתי או טיפולי. במידה וקיים כבר מזיק, המדביר ינחה אתכם בפעולות שתצטרכו לבצע על מנת להגדיל את היעילות של הריסוס וכן על מנת להימנע מנזק לכם ולדרים. הריסוס הקונבנציונאלי אינו חומר ידידותי לסביבה אך עם המגמה הירוקה הקיימת רמת הרעילות בהחלט ירדה וכיום משתמשים בחומרים ממקור צמחי אשר אינם מזהמים לטווח הארוך את מי התהום והאדמה.

ריסוס – במה זה כרוך?

לקראת ריסוס קרוב לוודאי שתצטרכו לפנות מספר דברים מן הדרך כגון שטיחים, כלים מפינות חשוכות שמזיקים אוהבים להסתתר בהם, את הארון מתחת לכיור, ופינות של הבית, בעיקר אם מדובר בטיפול במזיק שחדר לשטח המחייה ולא בריסוס מניעתי. ברוב המקרים תצטרכו אף להתפנות למשך מספר שעות מן המקום, בהתאם להמלצת המדביר ולאחר מכן לנקות את אזורי הריסוס ולחזור לשגרה מבורכת.

יעילות ריסוס

הריסוס הינו יעיל עד מאד לתקופה מוגדרת מראש ולאחר מכן תצטרכו לחזור על הפעולה על מנת לשמור על אזור מחייה נקי וראש שקט.

כדי לשמור על שלווה ושקט נפשי, התקשרו עוד היום לביצוע ריסוס באמצעות מדביר מומחה בטלפון 052-8732060 ואמרו שלום למזיקים אחת ולתמיד.

שם (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

נושא

תוכן ההודעה

captcha