אודותינו

קליין הדברות נותנת שירותי הדברה למשק הבית ולשוק המוסדי. השירות מנוהל על ידי אסי קליין בעל היתר הדברה 1779. עם השנים רכש לעצמו ניסיון רב ולקוחות רבים. הכרטיס ביקור שלנו זה איכות העבודה והאמונה שלנו זה שלקוח מרוצה זה לקוח שיחזור אלינו וימליץ הלאה. לכן אנחנו עובדים עם מיטב החומרים הידידותיים לסביבה אצלנו כל לקוח מקבל יחס אישי, מחיר הוגן, יעוץ מקצועי חינם  ותעודת אחריות. בקליין הדברות אנחנו הולכים קדימה ועובדים עם חומרי הדברה ירוקים לכל בעיית מזיקים.

הזמן עכשיו הדברה 052-8732060 במחיר משתלם במיוחד ו-100% אחריות !

כיום שירותי הדברה אינם עניין של מה בכך וניתן להזמין מדביר במהירות גבוהה יחסית. אולם, בשל היעדר פיקוח נאות בענף, ישנם מדבירים לא מעטים אשר אינם אוחזים ברישיון רשמי להדברה. הדבר משמעותי בייחוד כאשר מדובר בסוגי הדברה כימיים, ובמקומות בהם נמצאים ילדים.

מאחר וחומרי ההדברה הסינתטיים המוכרים עלולים להיות בעלי השלכות חמורות על בני האדם והסביבה, רצוי לקבל שירותים ממדביר מקצועי ומורשה, הרשום במשרד הבריאות כמו קליין הדברות.

אנחנו שמים דגש על השינויים הרבים הנעשים בעולם, לכן אנחנו פועלים בשיטת ה- i P M. לפני כל הדברה אנו בודקים את השטח מבצעים ניטור ורק לאחר מכן מבצעים את פעולת ההדברה. יש לו שיטות עבודה מתקדמים מאוד. אנחנו עובדים עם פיתיונות אשר החרקים לוקחים לקן שלהם והדברה עם חומר אשר מרחיק אותם מאזור המגורים.

אנחנו עובדים בשיתוף פעולה עם משרד איכות הסביבה ועובדים רק על פי ההנחיות שלהם. יש לנו את כל הרישיונות וההיתרים לביצוע הדברה תברואתית.

על כל ביצוע עבודה אנחנו נותנים תעודת אחריות ולא גובים כסף על ביקור חוזר!

קליין הדברות מנוהלת על ידי אסי קליין בעל ניסיון של שבע עשרה שנה בתחום החיטוי וההדברה, יש לנו מאגר של הרבה מאוד לקוחות מרוצים. האמונה שלנו לספק עבודת הדברה ברמה גבוהה מאוד, ולעמוד מאחורי כל התחייבות מול הלקוח. אצלנו שמים דגש על עמידה בזמנים, מקצועיות, יחס הוגן, אחריות ושירות אדיב. לכן נשמח לתת שירות מהיר ויעיל במחיר ההוגן ביותר.

    שם (חובה)

    דואר אלקטרוני (חובה)

    נושא

    תוכן ההודעה

    captcha