הדברת נמלים

מחפשים הדברת נמלים? נמלים קטנות רצות במטבח? הם יוצאות מכל חור? כל מה שרצית לדעת על הדברת נמלים!

הדבר הראשון שאפשר להגיד על הדברת נמלים שעד שהקן לא ייהרס, הנמלים ימשיכו להיכנס ולטייל בבית.

ברוב המקרים זה לא יעזור לרסס תרסיס מהחנות על הנמלים, זה יפתור את הבעיה באופן מקומי עד שתראו את שורת הנמלים הבאה זוחלת בבית.

ניתן לחייג אלינו 24 שעות ביממה ולקבל ייעוץ מקצועי והצעת מחיר חינם במספר 052-8732060 ניתן לבצע את ההדברה עוד ביום ההזמנה.

כיצד מדבירים נמלים?

הדברת נמלים ניתן לבצע באמצעות ריסוס או ג'ל.

הריסוס מתבצע תוך שימוש בהדברה ירוקה חומרים על בסיס צמחי באישור המשרד לאיכות הסביבה, המדביר ירסס את השיש הארון שמתחת לכיור וכל ארון שנתקלת בו בנמלים, בנוסף המדביר ירסס לכל אורך קצוות הבית.

הפינוי מהבית הוא למספר שעות בלבד בהתאם למתגוררים בבית ילדים, תינוקות בעלי חיים, יש להתייעץ עם המדביר לזמן הפינוי.

לאחר החזה לבית יש להעביר סמרטוט רטוב באזורים שרוססו ולזרוק אותו בסיום, אין לנקות את הבית ניקוי יסודי ב 48 שעות הראשונות על מנת לתת לחומר את הזמן להיספג ולהיהפך לפעיל לאורך זמן.

הדברה בג'ל

בשנים האחרונות פותחו חומרי הדברה חדשים המאפשרים נוחות מקסימאלית ורעילות נמוכה, חומר הג'ל הנו חומר המורכב מ 99% פיתיון עבור הנמלים ואחוז אחד של רעל, הנמלים לוקחות את האוכל אל תוך הקן ובכך הורסות אותו.

היתרון בהדברה בג'ל הוא בכך שאין צורך לפנות את הבית והארונות, ופחות חומרי הדברה מסתובבים בבית.

יש להתייעץ עם המדביר במה כדאי להשתמש זה משתנה בהתאם לבעיה ולהיקף.

כיצד נמלים יודעות את הדרך אלי?

בכל קן מורכב ממלכה, זכרים (קצרי יום), ועובדים (נקבות מעוקרות) הנמלים שרואים במטבח הם העובדים, כל עובד שמוצא אוכל מתקשר עם שאר החבורה באמצעות הפרשת פרומון.

הפרומון מייצר שביל שנדבק לזמן ארוך ומסייע לנמלים הבאים למצוא את האוכל בסוף המסלול.

כיצד מגיעות הנמלים אל הבית?

נמלי חוץ

נמלים שמגיעות מבחוץ אל הבית על מנת לאסוף מזון אל הקן שבחוץ, במידה ויש נמלים בחצר המדביר יסתובב שם וינסה לאתר קיני נמלים ולרסס אותם, בנוסף תתבצע הדברה בכניסה לבית.

מצידכם כדאי מאוד להשתמש בהדברה משולבת ולעזור בכך שתאטמו כל סדק ופינה ממנה יש כניסה לנמלים אל הבית.

נמלי פנים

נמלים שמקימות את הקן בתוך הבית, הזמן הפעיל הנו בחודשי הקיץ החמים ואז אנו רואים אותם בבית בכמויות.

מה הם אוכלות?

לנמלים מגוון רחב של מוצרי מזון, מאכלים מתוקים, חומרים עמילניים, עץ וכל מיני חומרים צמחיים, חלק מהמטרד של הנמלים בבית שלנו מגיע מכך שהנמלים אוהבות את אותו האוכל שאנו מכינים.

מיומנות המדביר

המידע המלא זהו כלי המפתח בהדברת נמלים, ככול שנדע יותר איפה ראית נמלים? מתי? מכמה מקומות? מהיכן הם יצאו? מתי זה התחיל?

כדאי מאוד להשתמש במדביר מקצועי שמכיר את המקומות מסתור והמעברים של הנמלים, תוך שימוש בהדברה ירוקה ומינון וכמות נכונים של חומר ההדברה, הסיכויים רבים שבעיית הנמלים תיפטר לחלוטין.

מניעת התפשטות הנמלים

תנאי תברואה גבוהים יכולים לעזור במניעה וטיפול של בעיית נמלים, חשוב לא להשאיר אוכל מגולה, לאטום פחי זבל ולפנות אותם בתדירות גבוהה.

קליין הדברות מתמחה בהדברת נמלים.

  קליין הדברות בהנהלתו של המדביר אסי קליין בעל רישיון הדברה מס' 1779 מהמשרד לאיכות הסביבה ובעל 17 שנות ניסיון בהדברת כלל סוגי המזיקים, הזוחלים והמכרסמים.
  קליין הדברות מונה צוות מקצועי ואמין שנותן פתרון לכל בעיה, יש לנו ניסיון רב אשר צברנו במהלך השנים, אנו מתחייבים לייעוץ מקצועי חינם, תעודת אחריות מלאה, מחיר נוח לכל כיס, והכי חשוב אצלנו כל לקוח מקבל יחס אישי.
  נשמח לעמוד לשירותך בכל זמן

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  נושא

  תוכן ההודעה