הדברה ירוקה

הדברה בטוחה זה רק הדברה ירוקה!

כיום יותר מתמיד המודעות לבריאות ולחומרים מסוכנים נמצא על סדר היום של כל אחד מאתנו, ומכאן מגיעה חשיבותה של ההדברה הירוקה.

הדבר נכון לחומרי הדברה באוכל ונכון גם לחומרי הדברה בתוך הבית.

בעבר חומרי ההדברה היו מבוססים על בסיס זרחני אלו היו חומרים חזקים מאוד, הבית היה מפונה למספר ימים ונאטם על מנת שהריח והחומר יתפסו חזק בבית.

בשנים האחרונות עלו חששות שחומרים אלו עלולים להיות מסרטנים והחשיפה המתמדת אליהם מאוד לא בריאה, לכן החליט המשרד לאיכות הסביבה לעבור אל חומרי הדברה המבוססים על בסיס צמחי, חומרים אלו ידידותיים יותר ורעילים הרבה פחות.

חומרי ההדברה כיום הם פירתרואידים אלו חומרים המבוססים על צמח החרצית.

צמח החרצית מכיל חומרים הנקראים פירטרינים  שהנם רעילים לחרקים, על בסיס החומר של החרצית מייצרים היום את חומרי ההדברה הירוקה.

יתרונות ההדברה הירוקה

 • רעילות החומרים נמוכה בהרבה.
 • זמן הפעילות של החומר נמוך באופן משמעותי.
 • היציאה מהבית לתקופת זמן נמוכה מאוד.
 • חומרי הדברה ללא ריח.

למה מתאימים חומרי ההדברה הירוקה?

בחומרים אלו משתמשים לריסוס של כל סוגי המזיקים כדוגמת ג'וקים, נמלים, פרעושים, פשפשים, החומר בנוסף שוחה זוחלים כמו לטאות שממיות ועוד.

כיצד מתבצעת הדברה ירוקה?

בהתאם לסוג הבעיה בה נתקלת, בהדברת ג'וקים הריסוס הוא לכל אורך הבית בפאנלים באמבטיה  בארון שמתחת לכיור ובשיש, במקרה שמדובר בבעיית התיקן הגרמני (ג'וקים קטנים בארונות המטבח) יש צורך לפנות את כל הארונות ולרסס בצורה יסודית.

בהדברת נמלים הריסוס גם הוא לכל אורך הבית בפאנלים באמבטיה, בארון שמתחת לכיור ובשיש, בנוסף יש צורך לפנות את כל הארונות בהם נתקלת בנמלים.

לכמה זמן יוצאים מהבית?

יש להתייעץ עם המדביר, בדרך כלל לתקופת זמן של שעה עד שש שעות בהתאם למתגוררים בבית, יש הבדל בין תינוקות למבוגרים ובהתאם לחיות המחמד המתגוררות בבית.

החזרה לבית

לאחר החזרה לבית יש להעביר סמרטוט רטוב בכל המקומות שרוססו לאחר מכן יש לזרוק את הסמרטוט.

אין לשטוף את הבית באופן יסודי ב 48 שעות הראשונות וזאת כדי לאפשר לחומר "להיתפס" ברצפה ולדחות את המזיקים לאורך זמן.

הדברה בג'ל.

פיתוחים חדשים בשנים האחרונות מאפשרים הדברה גם ללא יציאה מהבית וללא פינוי ארונות כלל.

חומר שנראה כמו ג'ל המורכב מ 99% של פיתיון ואחוז אחד של רעל, החומר הוא מעדן עבור התיקן הגרמני ועבור הנמלים שלוקחות אותו אל הקן ובכך הורסות את הקן.

מומלץ להתייעץ עם המדביר על אפשרות של שימוש בחומר ג'ל בהתאם למזיק ובהיקף הבעיה בה נתקלת בבית.

  קליין הדברות בהנהלתו של המדביר אסי קליין בעל רישיון הדברה מס' 1779 מהמשרד לאיכות הסביבה ובעל 17 שנות ניסיון בהדברת כלל סוגי המזיקים, הזוחלים והמכרסמים.
  קליין הדברות מונה צוות מקצועי ואמין שנותן פתרון לכל בעיה, יש לנו ניסיון רב אשר צברנו במהלך השנים, אנו מתחייבים לייעוץ מקצועי חינם, תעודת אחריות מלאה, מחיר נוח לכל כיס, והכי חשוב אצלנו כל לקוח מקבל יחס אישי.
  נשמח לעמוד לשירותך בכל זמן

  שם (חובה)

  דואר אלקטרוני (חובה)

  נושא

  תוכן ההודעה