הדברת תיקנים

הדברת תיקנים הזמן עכשיו – 052-8732060

במחיר משתלם במיוחד ו-100% אחריות !

הזמן היום הדברה ירוקה ללא ריח, ללא פינוי כלים, מחירים נוחים, אחריות לשנה, אפשרות מהיום להיום.

 

קליין הדברות מדבירים את התיקנים(ג'וקים) בצורה הטובה ביותר,אנו מרססים עם חומרי הדברה ידידותיים לסביבה. יודעים באיזה מקומות צריך לרסס והכי חשוב שומרים על בית נקי שאפשר לחזור אליו אחרי הדברת תיקניםSTRONG> (ג'וקים) .אנו נותנים יעוץ מקצועי חינם, תעודת אחריות מלאה, מחיר נוח לכל כיס,  אצלנו כל לקוח מקבל יחס אישי.

 

תאור כללי של תיקנים- מאפיינים, סוגי החרקים, פעולת מניעה, הדברה.

הדברת תיקנים (ג'וקים)-
תיקנים-ידוע לנו על ארבעה מינים של תיקנים:

 תיקן אמריקאי בעל מחושים ארוכים גוף פחוס חי בביובים ארונות מטבח. התיקן מתפתח בגלגול חסר לכן הוא מתפתח מגודל קטן עד גדול יכול להיות לו עשרה שלבים. הנקבה מדביקה תיקים (ביצים) במקום מסתור חשוך ויבש תיקן בוגר יכול לחיות עד שנתיים.

תיקן גרמני גודל קטן מחזור חיים של שלושה חודשים אוהב מקומות חמים  כמו תנורים,מנועי מקרר,מיקרו גל וחי בעיקר במטבחים הנקבה מדביקה את תיק הביצים יומיים לפני הבקיעה.

תיקן פסים חום בעל פסים חומים רחבים הנקבה לא עפה הזכר עף חי כ 5- חודשים חי בארונות מתחת לכסוי הנייר בארון. תיקן מזרחי (תיקן המרפסות)- צבעו שחור לא עף חי בחוץ ובמרפסות זמן חיים עד 8 חודשים.


 סימנים למוקדי נגיעות-

תיקנים חיים-גדלים שונים,הפרשות ,נשלים, גופים של תיקנים מתים, תיקי ביצים, ריח רע סימני כרסום.

הדברת תיקנים (ג'וקים)-
על סמך נתונים אילו יש לדעת איזה פעולות הדברה יש לעשות ,התיקנים עוברים ממקום למקום בבית עצמו מבית לבית דרך מערכות הביוב צינורות כבלים חשמליים סדקים ופתחים לכן חשוב מעבר לפעולת הדברת ג'וקים יש לדאוג לסניטציה לא להשאיר מזון פתוח לא להשאיר פירורים לרוקן זבל בתדירות גבוהה  ניקוי סדיר של מקום אחסון המזון.
פעולת הדברת ג'וקים חייבת להיות בביוב הדברה במטבח הדברה מעל הפנלים הדברה מאחורי ארונות  הדברה במקומות מסתור הדברה בסדקים הדברה בחריצים הדברת תיקנים בארון חשמל השימוש מושכל בחומר הדברה שיקטול את התיקנים גם לאחר זמן רב .הדברה יכולה להיעשות בחומר נוזלי ,אבקה או פיתיון מוצק.

אחד הסיוטים הגדולים בחייו של אדם הוא התגלות מקק בבית. התגובות הנפוצות נעות בין זעקות לבין פיתוח כישרונות טיפוס כסאות שנחבאו אל הכלים, פנייה אל השכנים או מבוגר אחראי וכיו"ב. הצעד החכם ביותר הוא, כמובן, הזמנת מדביר מקצועי בהקדם האפשרי. רבים מאיתנו נוקטים בטעות נפוצה ומזמינים מדביר ללא בדיקה מעמיקה של התעודה שאותה נושא.

 הדברה אינה עניין שניתן לזלזל בו, מאחר והיא מכילה חומרים מסוכנים. כאשר מזמינים מדביר יש לבדוק ראשית שהוא אכן נושא רישיון הדברה מהמשרד להגנת הסביבה.

חשוב לדעת חשוב לבצע הדברת גוקים בתוך הביובים ומסביב לפנלים ומסביב לבית.

חשוב לשמור על בית נקי משומנים ואוכל גלוי חשוב לשטוף את הבית לפחות פעם בשבוע. גוקים מאוד אוהבים לכלוך לכן חשוב לשמור על נקיון ואוכל סגור. הדברת גוקים חשובה מאוד לפני כניסה לבית חדש או אחת לשנה לבצע הגנה על הבית על ידי הדברת ג'וקים.

הזמן היום הדברה ירוקה ללא ריח, ללא פינוי כלים, מחירים נוחים, אחריות לשנה, אפשרות מהיום להיום.

הזמן עכשיו הדברת תיקנים "ג'וקים" 052-8732060

במחיר משתלם במיוחד ו-100% אחריות !

קליין הדברות מדבירים את התיקנים(ג'וקים) בצורה הטובה ביותר,אנו מרססים עם חומרי הדברה ידידותיים לסביבה.יודעים באיזה מקומות צריך לרסס והכי חשוב שומרים על בית נקי שאפשר לחזור אליו אחרי הדברת תיקנים (ג'וקים) .אנו נותנים יעוץ מקצועי חינם, תעודת אחריות מלאה, מחיר נוח לכל כיס, אצלנו כל לקוח מקבל יחס אישי.

המודעות ההולכת וגודלת לחשיבות השמירה על איכות הסביבה כבר אינה שייכת רק לחלקים באוכלוסייה. ניתן כיום לראות חברות הדברה רבות העושות שימוש במשפחות חומרי הדברה ירוקה המגנה על החי והצומח מפני נזקים כבדים כגון קמילה או מוות, מחלות סופניות והרס כללי. אמנם מוצרי ההדברה הזולים ביותר אותם מוכרים במכולות ונעשים בהם שימוש בביצוע הדברת תיקנים או הדברת ג'וקים הם זמינים מאד ומספקים מענה זמני רק. הם מחסלים גם צורות חיים אחרים ששומרים על איזון הטבע והורסים אדמות איכותיות. 

חומרי ההדברה הזולים ביותר, המוכרים לכולנו מרשתות השיווק הגדולות, הינם תוצרת החברות הגדולות, השולטות בשוק. חברות אלו עושות שימוש בחומרי הדברה סינתטיים, המגיעים בעלות זולה ומהווים פגיעה משמעותית בחי ובצומח ובסביבה בה מתבצעת ההדברה.

כדי להימנע מהנזקים הנגרמים לחי, לצומח ולבני האם המצויים בקרבת אזור ההדברה, ניתן להשתמש בחומרי הדברה ירוקה שאינם עושים שימוש בחומרים כימיים. חומרי ההדברה הירוקה הינם בעלי מידת רעילות נמוכה ביותר.

למידע נוסף בנושא הדברת תיקנים או ג'וקים…

זמינות מהיום להיום-052-8732060

    שם (חובה)

    דואר אלקטרוני (חובה)

    נושא

    תוכן ההודעה

    captcha