מדביר ג'וקים

מדביר ג'וקים מקצועי, מי מטפל הכי טוב?

מדביר ג'וקים מקצועי, טיפול מהיר ויעיל. הכי זול בארץ יציאה קצרה מהבית, ללא פשרות על איכות העבודה. שימוש בחומרי הדברה ירוקה על בסיס צמחי. מבצעים מיוחדים בכל ימות השנה. הזמן עכשיו מדביר ג'וקים בעל רישיון הדברה – 052-8732060.

קליין הדברות מבצעים הדברת ג'וקים 24 שעות ביממה, יעוץ מקצועי חינם אפשרות מהיום להיום, הגעה מהירה לבית הלקוח טיפול מיוחד על ידי מדביר ג'וקים מקצועי לכל סוגי התיקנים תיקן אמריקאי, תיקן גרמני, תיקן פסים חום ותיקן המרפסות. על כל הדברת ג'וקים מקבלים תעודת אחריות כתובה, ללא תשלום על ביקור חוזר אם יש צורך בכך. מדביר ג'וקים בעל רישיון הדברת מזיקים של משרד איכות הסביבה 1779.

הדברת ג'וקים בדירה ובית פרטי  – ההדברה מתבצעת בפינות של הבית ובתוך הסיפונים. הריסוס נגדם מתבצע גם מתחת לכיור מטבח ובארונות מטבח אם יש צורך בכך כולל החלונות והתריסים. בבית פרטי מבצעים הדברה בתוך הביובים החיצוניים ומסביב לבית ובחצר. ישנה אפשרות בטיפול בעזרת ג'ל נגד ג'וקים במקומות נסתרים. כל הדברה מתבצעת על ידי מדביר ג'וקים מקצועי.

הדברת ג'וקים בבניין משותף – הריסוס מתבצע בכל השטחים הציבוריים כמו מסדרונות, מדרגות, לובי, ארונות חשמל , תקשורת וארונות המים. הדברת ג'וקים נעשית בכל הביובים של הבניין כולל פח הזבל והמקלט ומסביב לבניין. העבודה מתבצעת על ידי מדביר ג'וקים מוסמך בעל היתר הדברה של משרד איכות הסביבה.

הדברת תיקן גרמני – מדביר ג'וקים מבצע את הריסוס נגדם בעזרת חומרי הדברה ירוקה נגד ג'וקים כולל איבוק מיוחד ושימוש במזרק ג'ל נגד ג'וקים מבצעים מיוחדים לבעלי עסקי מזון.

 ג'וקים או שמם בעברית הם תיקנים. הם נמצאים באזורים לחים וחמים ומסתתרים בפינות נסתרים. שמם בעברית נובע מהמילה תיק. ג'וקים מטילים תיקים של ביצים בביובים ובארונות ומראם של התיקים דומה לצואה של גללים של עכבר. רוב הג'וקים עפים והם יכולים להגיע לגובה רב. על מנת שלא יהיו ג'וקים בבית או בבניין חשוב לשמור על בית וסביבה נקייה ולהזמין  מדביר ג'וקים אחת לשנה.

על כל הדברת ג'וקים מקבלים גם הדברת נמלים. הזמן עכשיו מדביר ג'וקים במחיר מנצח ישירות למדביר אסי קליין – 052-8732060.