הדברת דבורים

הזמן עכשיו הדברת דבורים 052-8732060

במחיר משתלם במיוחד ו-100% אחריות !

מענה טלפוני 24 שעות, אפשרות מהיום להיום, מחירים נוחים.

קליין הדברות רכשה לעצמה ניסיון רב וידע טכנולוגי רחב בכל מה שקשור בנושא של הדברת דבורים אשר נרכש במהלך השנים. קליין הדברות מתחייבת לאחריות מלאה על ביצוע הדברת דבורים. אנחנו משתמשים בשיטות טכנולוגיות מתקדמות וכן נותנים מענה טלפוני 24 שעות ויודעים לעשות הדברת דבורים בצורה המהירה ביותר הדברת דבורים. קליין הדברות נותנת פתרון מהיר בגילוי וחיסול של  כוורות של דבורים בבתים ומוסדות.

דבורים בונים כוורות בכל מיני מקומות, זה יכול להיות בקי חיצוני של בניין מגורים, אדן חלונות, תריסי גלילה,  צינורות חיצוניים, חור חשמל של מזגנים, על עצים, מתקני שעשועים בעלי גג מחסה, בתוך מקלטים, ולמעשה כל מקום יבש ונעים.

אנחנו מבצעים הדברת דבורים עם מכשור טכנולוגי מתקדם וחומרי הדברה ירוקה, מחירים נוחים ואפשרות מהיום להיום כולל יעוץ חינם!

הדבורים תלויים במלכה. המלכה בונה  קן באביב ואחרי ההטלה הראשונה ממשיכות הפועלות לבנות את הקן, הדבורים הם ממשפחת הנמלים, הם חיים ביחד ולכל דבורה יש את התפקיד שלה בנייה, טיפול בדבורים צעירות, הבאת מזון לקן, הגנה על הקן, ועוד פעולות. דבורים מתקשרים על ידי פרומונים וכך הם ידעים לזהות מזון או סכנה.
דבורים הם למעשה ממשפחת הנמלים והם עובדים על אותו דפוס התנהגות דבורים וגם נמלים הם חרקים אשר חיים ביחד במושבה.

דבורים חיים בכוורת ויש להם ארכיה משותפת, יש פועלות, בנאיות, חיילות, וכדומה.על מנת לבצע פעולת הדברת דבורים על המדביר לחסל את המלכה מאחר וכל פעולות הדבורים הם לשמור ולהגן על המלכה.

אנחנו מתחייבים לחיסול מהיר של הדבורים וכן לדאוג לכך שהם לא יחזרו עוד.

דבורים עשויות להוות מטרד לא מבוטל לבני האדם בעקיצותיהן הכואבות. ניתן לבצע הדברת דבורים באמצעים שונים הקיימים כיום בשוק, כאשר חלקם כימיים המפוזרים ישירות על הדבורים עצמן, וחלקם האחר מפוזר כפתיונות המושכים את הדבורים ומכילים רעל. הסוגים השונים של הדברת דבורים נחשבים ליעילים כולם אולם בחלקם מזיקים יותר לדבורים ובחלקם האחר פחות. יש לזכור עקיצת דבורה מסוכנת, השפעת העקיצה יכולה לגרום לעליית חום העוף, עילפון, התנפחות. אחרי העקיצה הדבורה לא ממשיכה להתקיים. ידוע על כמה סוגים שונים של דבורים בישראל כמו- דבורים קווקזיות שחורים, דבורים ארצי ישראלית אפורים, דבורים סורים, דבורים איטלקיות בצבע זהוב כולם למעשה ממשפחת דבורת הדבש.

    שם (חובה)

    דואר אלקטרוני (חובה)

    נושא

    תוכן ההודעה

    captcha