מדביר דבורים

מדביר דבורים, איך עושים את זה נכון?

מהיום להיום שירות במהירות האור 24 שעות. מחירים נוחים, יעוץ מקצועי, אמינות ומקצועיות. אסי קליין מדביר דבורים מקצועי מורשה על ידי משרד איכות הסביבה בעל היתר הדברה 1779. התקשרו עכשיו לפתרון מלא לבעיית דבורים כולל אחריות בכתב ישירות למדביר 052-8732060.

חודשי הקיץ החמים מביאים המון מזיקים לתוך הבתים ובניהם גם דבורים. כוורת דבורים מתחילה להיבנות בתחילת האביב בערך בחודשי מרץ אפריל. הקן פעיל בדרך כלל עד החורף. הם מזהים מקום לח ונעים ליד מקור של מים ופרחים ואדמה נוחה לבניית הקן. הדבורים אשר חיים בסביבת מגורים של בני אדם בונים את הקן בתוך חורים של אדני חלונות, מזגנים, חללי צינורות, תקרות, עליות גג וכל חור פתוח. דבר זה נובע ממים של מזגנים וחורים לא סגורים בקירות החיצוניים של בניינים. מדביר דבורים יודע לזהות מהיכן הם הגיעו והיכן הקן של הדבורים נמצא.

קצת מידע על דבורים – דבורים חיים ביחד, הם שוכנים בתוך קן. הקן הוא למעשה כוורת דבורים. חיי הדבורים הם מלאי פעילות לכל דבורה בקן יש תפקיד משלה לחיי קן הדבורים כמו פועלת, בנאית ולוחמת. הדבורים יוצאים בבוקר מעלות השחר להביא צוף וחול וחוזרים בשעות הערב המוקדמות. אך ישנם דבורים אשר נשארים בקן על מנת לשמור עליו. בקן שוכנת מלכת הדבורים. הדבורים הם חרקים ממשפחת הדבוראים אליהם גם שייכים נמלים וצרעות. מדביר דבורים מכיר את הביולוגיה שלהם ויודע מתי בדיוק לטפל בבעיה ללא סיכון.

הדברת דבורים – ראשית יש לזהות ולמצוא את הקן של הדבורים. שנית מומלץ לבצע הדברת דבורים בשעות החשכה אבל " מדביר דבורים יכול לבצע הדברה נגד דבורים בכל שעות היום ". הדברת דברים נחשבת לעבודה מסוכנת מאוד ודורשת המון ידע וניסיון. מדביר דבורים יש לו ציוד מגן וחומרים נכונים לבצע הדברת דבורים ללא סכנה ופגיעה בסביבה. טיפול לא נכון בבעיית דבורים יכולה לגרום להמון עוגמת נפש, לכן חשוב לבצע הדברת דבורים על ידי מדביר דבורים בעל רישיון הדברה. הזמן היום מדביר דבורים במחיר מנצח – 0528732060 אסי קליין מדביר מוסמך.