הדברת חרקים

הדברת חרקים

הדברת חרקים היא פעולה במסגרתה מסלקים מטרדים הנגרמים על ידי חרקים טורדניים – החודרים לביתך הפרטי. במסגרת שירותי הדברת חרקים, ניתן לבצע הדברת נמלים, הדברת דבורים, הדברת מעופפים מזיקים לחקלאות, הרחקת חרקים מזיקים, ועוד. השירות הנו שירות מקצועי המצריך רישיון לעסוק בתחום מהמשרד לאיכות הסביבה. להלן מספר עצות וטיפים מקצועיים לגבי ביצוע הדברת חרקים ביתית:

אל תנסה להדביר לבד

הדברה איננה משחק! הדברת חרקים היא פעולה במסגרתה עובדים עם חומרים כימיים מסוכנים שלא נגישים לאף אדם ללא רישיון מדביר. באפשרות האזרחים לרכוש מוצרים כמו פאזדוקס – לריסוס ביתי, אך המוצרים לרוב לא יפתרו את הבעיה. לדוגמה – אם הבית סובל מנמלים, הדברת הנמלים שנמצאות על רצפת הבית לא תסייע לכם לאתר את הקן. הקן ברוב המקרים חפור מתחת לאדמה ושם יושבת מלכת הנמלים. ואילו הדברת חרקים מקצועית יכולה להתחקות אחר הקן בקלות ולהניס את השאר הנמלים מביתכם.

פנה רק לחברה מקצועית ואמינה

חשוב כי החברה תעסוק בתחום אותו אתה מבקש לצרוך. בחר בחברה המיועדת לתחום זה והישמע להוראות המדבירים. בטרם תבחר את החברה, מוטב כי תסור לאתר שלנו ותראה את כל שירותי הדברת חרקים אשר אנו יכולים לספק עבורך.

אין צורך לבצע הכנות מקדימות בביתך

כיום היות ומשתמשים בחומרים ירוקים, ללא ריח ושאינם מסכנים את בריאותך ובריאות סובביך (כולל חיות מחמד) אין צורך לפנות את המטבח, את חיות המחמד ועוד. מומלץ מומלץ לשאול את המדביר על הפעולות המומלצות לאחר ההדברה. האם צריך לנקות את האזור לאחר כמה שעות/ימים, כיצד מומלץ לעשות זאת וכן הלאה.

בבוא המדבירים – הנגש את האזור

דאג לרצפה נקייה מחפצים וגרוטאות, ובכך – דאג לנגישות יתר למדביר החרקים שלך. בדרך זו תשיג תוצאת הדברה מהירה, שיכולה להיטיב עמך וגם להגביר את סיכוייך לזכות בהדברה מקצועית ואמינה.

אסי קליין הדברות – הדברה מקצועית וגם ירוקה

אסי קליין, מדביר מנוסה, מומחה וחשוב לא פחות, מוסמך, בעל רישיון מהמשרד לאיכות הסביבה יבוא לעזרתכם בכל יום ובכל שעה. ניתן לתאם הגעה כבר ביום השיחה.

לפרטים והזמנת הדברת חרקים התקשרו עוד היום לטלפון 052-8732060, מבצע מיוחד למגיעים דרך האינטרנט!