הדברת מזיקים

הדברת מזיקים ירוקה ללא ריח, מענה טלפוני 24 שעות, אפשרות מהיום להיום, מחירים נוחים, בלי פינוי כלים.

הזמן עכשיו הדברה 052-8732060

במחיר משתלם במיוחד ו-100% אחריות !

 הדברת מזיקים היא אחד השירותים החשובים לנו ביותר בבית. ישנן חברות הדברת מזיקים רבות, אולם רק חברה אמינה ומקצועית יכולה להבטיח מיגור של החרקים והמזיקים לתקופה ארוכה. היכן מוצאים חברת הדברת מזיקים מקצועית? האינטרנט מציע שפע של אפשרויות. הדרך הטובה ביותר להבטיח שאכן מדובר בחברה רצינית היא, כמו תמיד, לנסות להשיג המלצות אישיות על פעילות החברה.

הסבר קצר על מזיקים ומכרסמים-

גם אם איתרתם את החברה דרך האינטרנט, מומלץ מאוד שתבקשו המלצות מלקוחות . כיצד מתבצעת פעולת הדברת מזיקים ואילו פעולות יש לנקוט, בין אם על ידי החברה ובין אם על ידי בעלי הבית? הדברת מזיקים לוקחת בחשבון כי המזיקים עוברים ממקום אחד למשנהו בבית. המזיקים עוברים דרך צינורות, סדקים, כבלים ולכן חשוב מאוד לדאוג לכך שתהיה סניטציה נקייה. השארה של מזון פתוח וללא כיסוי הולם מזמינה את התיקנים לביקור, כך שנקיטה של פעולות פשוטות יחסית עשויות להבטיח צמצום גדול של בעיית תיקנים.

בנוסף, מומלץ מאוד על ידי כל חברות הדברת מזיקים לרוקן זבל ושאריות מזון לעיתים קרובות. המקום החביב ביותר על המזיקים הוא במטבח, וזאת בגלל שריות המזון המפתות. לכן יש להקפיד במיוחד על ניקיון המטבח. חברת הדברת מזיקים בעלת ותק וניסיון היא בית עסק הדברה פוליש. לנו שפע של ניסיון בכל תחומי הדברת מזיקים, ולקוחותיה מרוצים מן התוצאות לטווח ארוך. בית עסק "הדברה פוליש" מציעה זמינות גבוהה , מקצועיות כמובן וזמינות מפתיעה. אם גם אתכם הפתיעו התיקנים אתם מוזמנים להיעזר בשירותיה של בית עסק הדברה – פוליש. אם התמזל מזלכם ותקופה זו "נקייה" ממקקים, פשוט רשמו את הטלפון במקום זמין ושלפו אותו בשעת הצורך. המקקים והמזיקים בהחלט לא מחבבים את המקצועיות של בית עסק פוליש הדברה…

מזיקים בדרך כלל והנפוצים ביותר הם-תיקנים הנמלים והמכרסמים על מנת לפתור את בעיית המזיקים עלינו לדעת מספר עובדות על המזיקים- כמו מחזור החיים של המזיק (כדאי לדעת שלא יפתח דור המשך) סוג המזיקים, היכן המזיקים חיים ,היכן מקורות הגידול והמסתור שלהם. המזיקים פוגעים באדם במישורים רבים,כמו במזון ,העברת מחלות, נזקים לרכוש, עקיצות,על המדביר לדעת ולהכיר את כל מכלול החיים של המזיקים.

הדברת תיקנים-בארץ ידוע על ארבעה מיני תיקנים ה-תיקן הגרמני -קטן בגודל ממוצע של1-1.5 ס"מ צבעו חום גנגי, חי בעיקר במטבחים ומקומות חמים כמו תנורים מנועי מקררים ומיקרו-גל.-ה-תיקן האמריקאי-גודלו גדול בין 3-5 ס"מ, אוהב מקומות לחים וחשוכים, חי בביובים וארונות מטבח. תיקן פסים חום-גודל של 2-2.5ס"מ חי בארונות שיש בהם "כיסוי נייר" חי בעיקר במקומות יבשים. תיקן המרפסות(המזרחי)-לא עף גודלו כ-2-3ס"מ צבעו שחור גוף פחוס(דומה לחיפושית) חי בעיקר במרפסות.

על מנת לפתור את בעיית המזיקים והמכרסמים למיניהם צריך לפעול במספר פעולות ,מניעת החדירה לבית על ידי סניטציה, מניעה של מקורות מים מזון ולחות ו-הדברת מזיקים מכרסמים נמלים ועוד…  נמלים-הנמלה היא חרק חברתי הנמלים בונים קינים בעץ מת, באדמה ,ובסדקים של קירות, על מנת לפתור את בעיית הנמלים צריך להגיע למלכת הנמלים, כל הנמלים שאנו רואים עובדות כדי שהמלכה תוכל לייצר דור המשך ,טיפול בפגעי נמלים חייב בפעולת הדברה שימוש בפיתיונות מורעלים הבטוחים לסביבה, סתימת חורים וסדקים.

הדברת פרעושים – הם חרקים זעירים מוצצי דם וטפילים של יונקים ועופות, חיים בסביבה של חיה (כמו כלב או חתול) מטילים ביצים ,גורמים לעקיצות, ומעברי מחלות מהחיה לאדם טיפול חייב להיות ב-הדברה משולבת הוצאת החיה מהבית לטיפול אצל וטרינר, ריסוס, הבית והוצאת הבדים לשמש יתכן ולאחר שבועיים הדברת פרעושים חוזרת כדאי להשלים את הריסוס,וכמובן את הזחלים שיצאו מהביצים, ולכן גם מומלץ לשאוב את הבית עם שואב אבק.

הדברת מכרסמים – יש 3- מינים- עכבר, חולדת החוף ,וחולדה מצויה. עכבר הוא קטן ודק משקלו עד 20 גרם אפו מחודד חי במחילות פינות נסתרות, כושר העכבר טוב לקפיצה וריצה, העכבר פעיל בחושך, העכבר חי באדמה, חורים, קירות, מחסנים, העכבר אוהב לאכול הכל שותה מים חי בקבוצות .טיפול הדברת מכרסמים והדברת עכברים דורש ניקיון סביבתי סתימת חורים הריסה מקורות המסתור מלכודות ופינוי הפגרים .חולדת החוף- גודלה גס ומסורבל ,משקלה יכול להיות עד חצי קילו, עיניה קטנות ואפה פחוס , הזנב יותר גדול מהגוף ,חיה במחילות במערכת הביוב, היא שוחה ורצה שותה מים אוכלת אשפה, חיה בקבוצות נמצאת בעיקר במישור החוף וליד מקורות מים פעולת ה-הדברה דורש ניקיון סביבתי סתימת חורים הריסה מקורות המסתור מלכודות ופינוי הפגרים .חולדה מצויה-מבנה גופה מוארך ודק ,משקלה יכול להגיע עד 250 גרם ,הזנב ארוך יותר מהגוף האף מחודד ,חיה במקומות חמים ויבשים ועל עצים ומחילות אוכלת הכל, חיה בחבורות .טורפת בעלי חיים חסרי ישע פעולת ההדברה הוצאת ענפים דורש ניקיון סביבתי סתימת חורים הריסה מקורות המסתור מלכודות ופינוי הפגרים .ידוע וחשוב לציין שעל כל המכרסמים חיים טפילים כמו פרעושים וקרציות שיכולים להעביר מחלות לאדם רק מי שהוא מדביר מוסמך מומלץ לתת לו לטפל בהדברה ופינוי הפגר.

הדברת טרמיטים הטרמיט הוא חרק קטן גודלו בין 5-10מ"מ חי בקן משותף וחי חיי חברה צבעו שקוף ולא יכול להיחשף לאור חי באדמה רהיטים ומשקופים הטיפול בו נעשה באיוד או ריסוס ע"י הדברה של זרחן אורגני וטיפול חייב להיות ע"י מדביר מוסמך.

הדברת צרעות– ישנם שני מינים של צרעות הצרעה המזרחית והצרעה הגרמנית חיים בקן משותף על פעולת ה-הדברה על ה-מדביר לאתר  את הקן לשים פיתיון מורעל כדאי להגיע למלכה ולהרוס את הקן.ישהם המון חרקים מזיקים כמו יתושים ו זבובים פשפשים קרציות כיני יונים עש חרקי מחסן דבורים קרדית האבק תולעת העץ ועוד. על המניעה וההדברה חייב לדעת ולהתבצע ע"י גורם בעל יכולת טכנולוגית הכרה ביולוגית וניסיון לכן מומלץ להזמין מדביר מוסמך,מידע זה הוא קצה המזלג.

אף על פי שרובנו מחזיקים בבית חומר הדברה זה או אחר, כאשר מתפרצת מגיפת מזיקים בבית, חומרים שונים אלו אינם יעילים ממש. למעשה, מיגור הופעתם של מזיקים שונים ברחבי הבית תיטיב ככל שתבוצע מוקדם יותר, ולכן הזמנת שירותי הדברה ירוקה מקצועיים עם רגע הופעת התיקן, העכבר או המזיק הראשון הנם הפעולה היעילה ביותר.