הדברת זבובים

הדברת זבובים ירוקה ללא ריח, מענה טלפוני 24 שעות, אפשרות מהיום להיום, מחירים נוחים, בלי פינוי כלים.

הזמן עכשיו הדברה 052-8732060

במחיר משתלם במיוחד ו-100% אחריות !

מי לא מוטרד מזבובים מדי פעם הם נכנסים אלינו לבית או לעסק ומטרידים אותנו, זבובים יכולים להעביר מחלות. על מנת לבצע פעולת הדברת זבובים על המדביר לדעת ולהכיר מספר דברים כמו הביולוגיה של הזבוב,מוקדי הגדילה שלהם, לעשות איתור וניטור נכון ורק אז לעשות הדברת זבובים.
קליין הדברות רכשה לעצמה ניסיון רב בכל מה שקשור בנושא הדברת זבובים ויש לנו את כל הידע המקצועי ביותר.

בדרך כלל רואים בזבובים חרק טרדני ולא יותר, אך האמת היא זבובים הם חרק מסוכן מאוד, כי הוא שוכן על זבל ורקב והנקבה של זבובים, מטילה את הביצים שלה בתוך מזון כמו בשר ופירות. זבובים מעבירים מחלות על ידי חיידקים ומחלות אילו נכנסים אלינו לבית ולמזון.

מה זה זבוב- חרק הנחשב מזיק בעל גלגול מלא,ביצה, 3 דרגות זחל (רימה),גולם.

שלוש הדרגות הראשונות ביצה, רימה, גולם מתפתחים בחומר אורגני כמו זבל ברטיבות של ארבעים אחוז.
הדרגות הראשונות לא אוהבים אור ומתפתחים עד הזבוב הבוגר אשר הוא פעיל יום.

זבובים מונים אלפי מינים שונים,זבובים נחשבים מזיקים לאדם ולחיות. בדרך כלל רואים בני האדם בזבוב רק חרק טורדני אך למעשה הזבוב הוא חרק מסוכן מאוד. זבובים מטילים את הביצים שלהם על מזון,זבובים יושבים על אשפה ולאחר מכן יושבים על המזון הם מעבירי מחלות על ידי חיידקים. הדברת זבובים צריכה להיעשות במחשבה תחילה.

מדביר מוסמך יודע להכיר את השטח ומהיכן מקומות הגידול על מנת למנוע מזבובים בוגרים להתפתח. אמצעים טכנולוגים לעשיית הדברת זבובים- מלכודות פיתיון ודבק,מלכודות אור, תחנות הדברת זבובים.

ריסוס – כדי למגר אחת ולתמיד הימצאותם של זבובים בתוך הבית, רצוי להזמין שירות הדברה מקצועי, המיומן בסוג הריסוס המתאים, וכן אמון על שמירת בטחון דיירי הבית ובעלי החיים בו. מאחר וריסוס כולל בתוכו חומרים רעילים מאוד העלולים לגרום נזק רב, בטרם פעולת הריסוס יש להוציא את כל הכלים מהארון, לדאוג להרחיק מזונות שונים וכיו"ב.

    שם (חובה)

    דואר אלקטרוני (חובה)

    נושא

    תוכן ההודעה

    captcha