הדברת טרמיטים

הזמן עכשיו הדברת טרמיטים 052-8732060
במחיר משתלם במיוחד ו-100% אחריות !

מצאתם חורים במשקופים? רואים שבילים של בוץ על הקירות? רואים חרקים עם גוף שלם וכנפיים? יש לכם טרמיטים!

טרמיטים הם אחד אחד המזיקים העיקריים של האדם הם פוגעים ברכוש רב כמו יסודות בניין ורהיטים. הדברת טרמיטים צריכה להיעשות בצורה המקצועית ביותר. קליין הדברות צברה ניסיון רב במהלך השנים. יש לנו את כל הניסיון והידע הטכנולוגי לעשות הדברת טרמיטים.

הדברה ירוקה ללא ריח, מענה טלפוני 24 שעות, אפשרות מהיום להיום, מחירים נוחים, בלי פינוי כלים.

אצלנו כל לקוח מקבל יחס אישי, יעוץ מקצועי חינם, מחירים נוחים, יחס אדיב, תעודת אחריות מלאה על ביצוע הדברת טרמיטים.

קצת על טרמיטים-

נהוג לחשוב שטרמיטים דומים לנמלים אבל זה לא נכון הטרמיט הוא חרק שלא יכול להיחשף לאור, הוא חיוור חי בקבוצות של אלפים ניזון מכרסום עץ. הטרמיטים מעכלים תאית מתרבים וכל הפועלות והבניות פועלים בשביל המלך והמלכה כדאי שיוכלו להתרבות. בניגוד לנמלה שמזדווגת פעם בשנה הזכר המלך של הטרמיט מפרה את המלכה כל השנה והיא כל הזמן מטילה ביצים. הטרמיטים גורמים להמון נזק בבתים הם מכרסמים דלתות ומשקופים ריהוט מעץ כמו שידות מיטות ואפילו מסגרות של תמונות מעץ. זיהוי נזקים נראה לעין זה שבילים של בוץ ליד הרהיטים, חורים בדלתות וריקבון משקופים.

פעולת הדברת טרמיטים- על מנת לפתור את בעיית המזיקים קודחים חורים קטנים במקומות הנגועים ומזריקים את חומר ההדברה. שבחומר ההדברה קיים זרחן  אורגני שהיעילות שלו שהוא חומר הדברה בעל שארותיות גבוהה, את פעולת ההדברה חשוב לתת למדביר מוסמך בעל היתר הדברה של משרד איכות הסביבה.

טרמיטים נמצאים בעיקר באזור מישור החוף ואחד האזורים הנגועים ביותר הם מערב ראשון לציון,בת ים, חולון, תל אביב-יפו, אבל הם נמצאים בעוד אזורים בארץ.

המלצה- מי שעובר לגור באזורים הללו מומלץ לפני ששמים אריחים, משקופים ודלתות עץ, להזמין הדברת טרמיטים.

מחיר הדברת טרמיטים תלוי בגודל הבית ותנאי הסביבה.

קליין הדברות מומחים בביצוע הדברת טרמיטים, יש לנו את כל הידע המקצועי והמכשור הטכנולוגי, המתקדם ביותר ואנכנו עובדים בחומרים המאושרים על ידי משרד איכות הסביבה ומשרד הבריאות.

    שם (חובה)

    דואר אלקטרוני (חובה)

    נושא

    תוכן ההודעה

    captcha