הדברת כינים

הדברת כינים מקצועית!

כינים הם חרקים קטנים מאוד. הכינים חיים על הגוף של החיות ושערות בני האדם. גודלם מספר מילימטרים והגוף שלהם פחוס. בקדמת הראש שלהם יש מחושים ועם הפה שלהם הכינים עוקצות ומוצצות. ברגל שלהם יש ציפורן ובזכות הרגליים שלהם הם נצמדות על האובייקט. חשוב לזכור הכינים הם בלי כנפיים והם נצמדות על האדם בשערות או על גוף החיה.

כינים הם בעלי גלגול חיים חסר אשר מטילים ביצים אבל כל דרגות הזחל והבוגר נראים אותו דבר.יש שני סוגים של קבוצות כינים: כינים מוצצות וכינים עוקצות. כינים מוצצות חיות על יונקים ובני אדם וכינים עוקצנית חיות על עופות כמו תרנגול ויונים.

כינים מוצצות חיות על הגוף ומוצצות את הפונדקאי כמו האדם והחיה בלסתות החזקות שלהם פוצעות את העור ומוצצות דם. יש המון סוגים של כינים כינת הראש אשר חיה על השערות או כינת המפשעה אשר חייה בפין או בפות האדם. ישנם סוגים שונים של כינים אשר חיים על חיות כמו כלב או חתול. ישנה גם כינת הבגד אשר גודלה שלושה מילימטר והיא זוחלת על בגדים ועל ידי עקיצתה היא מעבירה את מחלת הטיפוס.

כינים עוקצות חיות על גוף העופות כמו כיני יונים הם מכרסמות את הנוצות ואת השערות שלהם וגורמות לנזקים רבים.

כינים מעבירות מחלות והם נטפלות לאדם ולחיה בעיקר בגלל זיהום או מגע עם מישהו או חיה נגועה הם זוחלות אל הבן אדם במהירות שיא ומתפתחות מהר מאוד.

אנחנו עובדים עם חומרי הדברה ירוקים המאושרים ע"י משרד הבריאות ואיכות הסביבה. מחירים הוגנים הגעה מהירה לבית הלקוח.

    שם (חובה)

    דואר אלקטרוני (חובה)

    נושא

    תוכן ההודעה

    captcha