הדברת מכרסמים

הזמן עכשיו הדברת מכרסמים 052-8732060

במחיר משתלם במיוחד ו-100% אחריות !

קליין הדברות מומחית ונותנת פתרון מהיר עם מיטב הרעלים והמלכודות. "אנחנו מבטיחים מאה אחוזי הצלחה" בהדברת מכרסמים, הדברת חולדות, הדברת עכברושים הדברת עכברים. ידוע לנו על הנזקים והפחד אשר המכרסמים(עכברים,חולדות,עכברושים) יוצרים. לכן אנחנו נותנים טיפול מקיף על מנת על מנת שהם לא יחזרו.

במכרסמים יש 3- מינים, עכבר, חולדת החוףחולדה מצויה. עכבר הוא קטן ודק משקלו עד 20 גרם אפו מחודד חי במחילות פינות נסתרות, כושר טוב לקפיצה וריצה, פעיל בחושך, חי באדמה, חורים, קירות, מחסנים, אוהב לאכול הכל, שותה מים, חי בקבוצות .

סביבת חולדת החוף – חולדות גודלם גס ומסורבל ,משקלם יכול להיות עד חצי קילו, עיניים קטנות ואף פחוס , הזנב יותר גדול מהגוף ,חיה במחילות במערכת הביוב, היא שוחה ורצה שותה מים אוכלת אשפה, חיה בקבוצות נמצאת בעיקר במישור החוף וליד מקורות מים. חולדה מצויה- מבנה גופה מוארך ודק ,משקלה יכול להגיע עד 250 גרם ,הזנב ארוך יותר מהגוף האף מחודד ,חיה במקומות חמים ויבשים ועל עצים ומחילות אוכלת הכל, חיה בחבורות .טורפת בעלי חיים חסרי ישע .

פעולת הדברה ומניעה- את פעולת ההדברה יש לבצע בפעולת הדברה משולבת עם מספר פעולות נוספות חיתוך ענפים שמגיעים לבית פינוי פסולת ניקוי חצרות סגירה של פחים סתימת סדקים וחריצים פעולת הדברה חייבת להיות ע"י מלכודות הדברה עם רעל שלא נגיש לילדים וחיות מחמד הדברה במקומות גידול המכרסמים השמת מתקני ניטור עם פיתיון הדברה רעיל ותיבות האכלה.

הדברת עכברים

כולנו מכירים אותם מסיפורי הילדים, ואפילו נוטים לחבב אותם שם… אבל כאשר אנו נתקלים באחד כזה בבית, אנו קופצים בבהלה. עכברים, חולדות – הם לא יצורים שנרצה להיתקל בהם במטבח או בסלון. כיצד פועלת הדברת מכרסמים? ומה טיבם של יצורים אלו?

קיימים סוגים עיקריים של מכרסמים –  עכבר, חולדת חוף ,חולדה מצויה,עכברוש.  עכבר מגיע למשקל של  20 גרם. הוא בעל אף מחודד, וחי במחילות נסתרות ובפינות נידחות. לעכבר כושר טוב, הוא זריז ביותר, והוא פעיל בעיקר בחושך. נמצא אותו בעיקר במקומות כמו מחסנים, חורים או קירות. יש לציין כי הדברת מכרסמים טובה לכל סוגי המכרסמים(עכברים, חולדות, עכברושים). אם נתקלתם בעכבר או חולדה, קראו לחברת הדברת מכרסמים אשר לה ניסיון רב ומומחיות בכל שירותי הדברה . וכמה מילים על חולדת חוף. זוהי חיה גדולה יחסי, שמשקלה עשוי להגיע עד לחצי קילו! נזהה אותה על ידי הזנב שלה, שגדול יותר מיתר גופה. החולדה חיה במחילות  וכן במערכת הביוב, היא אוכלת אשפה, חיה בקבוצות גדולות . נוכל להיתקל בה בעיקר במישור החוף וכן  ליד מקורות של  מים.

הסוג הנוסף של החולדות – חולדה מצויה – גופה דק ,משקלה עד 250 גרם ,זנבה ארוך מהגוף והיא חיה בעיקר במקומות חמים ועל עצים וכן מחילות . את פעולת ההדברה יש לבצע מספר פעולות מסייעות – חיתוך ענפים , ניקוי חצרות סגירת פחים,  סתימת חריצים ועוד. מלכודות הדברה חייבות להיות עם רעל לא נגיש לילדים ולחיות מחמד . לפרטים נוספים נשמח לעמוד לרשותך

    שם (חובה)

    דואר אלקטרוני (חובה)

    נושא

    תוכן ההודעה

    captcha