ריסוס נמלים

ריסוס נמלים, כיצד זה מבוצע?

מבין סוגי החרקים והמזיקים השונים שאנו מדבירים, ריסוס נמלים נחשב לבין הקשים יותר להשלמה. הן חכמות יותר ממה שנדמה, משום שאנו רגילים לחשוב על נמלים כעל יצורים קטנים ופשוטים, אך בעצם מדובר בקולקטיב עם חכמת המונים. ההגנה שלהן היא בכמויות ובפיזור על פני שטח מורכב.

דמיינו לוחמה בשטח בנוי – הנמלים הן האויב. אמנם קל מאוד להרוג אותן אחת אחת, אך הן רבות מאוד, נמצאות באזורים שונים בשטח, חבויות במחילות ארוכות ומסועפות, וכן מתחבאות בעצים, בשיחים… על גגות, מתחת לרצפות ואפילו על קירות המבנים. אפילו אם הרגת 99% מהן, זה לא מספיק משום שהן מתרבות בקצב שקשה לדמיין, יש להן גם תכנית חלופית למקרה והמלכה מתה וגם אם ניצחת בכל הקרבות – סופך להפסיד במלחמה לכן חשוב להכיר היטב את תחום הדברת נמלים.

נשמע מייאש? זה אכן כך. אז מה עושים? כיצד לבצע ריסוס נגד נמלים בדרך הנכונה?

אנו שמחים ששאלת! משום שלצורך ריסוס נמלים מוצלח, הלוחמים שלך צריכים לאמץ גישה אחרת, גישה נבונה כך שלפני שהקרב אפילו מתחיל – כבר ניצחת במלחמה כולה. וכל זאת בלי לפגוע בבריאות של היקרים לך.

מתחילים בלבחור את הטקטיקה והחומרים המתאימים לסוג השטח הנכון.

לדוגמא, בגינה ובתוך בית פרטי יש בד"כ נוכחות של נמלים העושות את נתיבן סביב היושבים בגינה, לתוך הבית. הדברת הנמלים בתוך הבית מצריכה התחשבות מיוחדת בדיירי הבית ובחיות המחמד. מחוץ לבית ניתן לתקוף ישירות את הקן בריכוזים גבוהים יותר של חומרי הדברה. במידה ומדובר בבניין, איתור הקן הופך מורכב במיוחד ואז צריך חומרים חכמים וירוקים שימצאו את דרכם אל תוך הקן, ללא צורך באיתורו.

וכמובן שאם אין ברצונך להיות מובס במלחמה, או גרוע מכך – להרעיל בשוגג מישהו מבני הבית או חיות המחמד, אנו ממליצים לך בחום רב להזמין מדביר מקצועי שיודע כיצד לבצע ריסוס נמלים מוצלח באופן ירוק ומחזיק בציוד המתאים.

פנה אל אסי קליין – הדברה ירוקה, ופטור את הבעיה באופן יסודי.

מבצע מיוחד ללקוחות המגיעים מהאתר, כלומר… מבצע מיוחד עבורך!

התקשר עכשיו להזמנת ריסוס נמלים תשכח מקיומם בביתך: 052-873-2060