מדביר פרעושים

מדביר פרעושים, מי מוסמך לבצע הדברת פרעושים?

הדברת פרעושים ירוקה  במחיר הכי משתלם בארץ. חומרי הדברה מאושרים על ידי משרד איכות הסביבה ומשרד הבריאות. רישיון הדברת מזיקים 1779. מתן תעודת אחריות בכתב ללא אותיות קטנות, 100 אחוזי הצלחה. הגעה מהירה לבית הלקוח עשרים וארבע שעות, הזמן עכשיו מדביר פרעושים  052-8732060.

קליין הדברות מומחים בביצוע הדברת פרעושים בבית ובחצר. אצלנו החומרים הם ירוקים ומיועדים לשימוש תברואתי. אחריות מלאה על הדברת פרעושים. אמינות מקצועיות ואחריות, שימוש בציוד טכנולוגי מתקדם. שימוש במעקבי גדילת חרקים ופגיעה ישירה בפרעושים ללא פגיעה בבני אדם, חיות מחמד ורכוש. מדביר פרעושים מקצועי בעל הסמכה על ידי משרד איכות הסביבה.

קצת על פרעושים – פרעושים הם חרקים קטנים בעלי צורה פחוסה. חרקים אילו שייכים למשפחת החרקים הטפילים. הם זקוקים לדם של יונק על מנת להתבגר ולהטיל ביצים. פרעוש הוא חרק בעל גלגול מלא ביצה, גולם, זחל ובוגר. הקושי בביצוע הדברת פרעושים הוא חיסול הביצים של הפרעושים. מדביר פרעושים מטפל בעזרת מעקב גדילת חרקים נגד הביצים. רק הפרעוש הבוגר עוקץ שאר הדרגות האחרים לא עוקצים. הפרעושים מטילים את הביצים בפינות נסתרים ובסיבים של בדים כמו ספות ושטיחים. פרעושים נמשכים ל – co2 אשר גוף היונקים פולט. חתולים וכלבים לא מטופלים מעבירים פרעושים לבתים ולסביבת בני האדם. פרעושים קופצים עד גובה של מטר והם מתרבים במהירות.

איך מתבצע הדברת פרעושים – כאשר מזמינים מדביר פרעושים יש להכין את הבית. ראשית יש לפנות כל מה שאפשר מהרצפה ולהזיז מה אשר אפשרי מהקירות של הבית. מדביר פרעושים משתמש בחומר הדברה תברואתי נגד פרעושים בשילוב של igr (מעקב גדילת חרקים). הריסוס נגדם מתבצע במקומות אפשריים על סיבים, גובה של מטר על קירות הבית והרטבה מלאה של הרצפה. זמן משוער של יציאה מהבית בין שעתיים עד שמונה שעות. חשוב מאוד לבצע שאיבה של הספות, המזרונים והשטיחים. מומלץ מאוד לכבס מצעים ובגדים אשר באו במגע אם הפרעושים דבר זה חשוב מאוד להצלחת ביצוע ההדברה נגד הפרעושים.

הזמן היום מדביר פרעושים במחיר מנצח ישירות למדביר אסי קליין – 052-8732060.