פשפשים

פשפשיםפשפשים זהו ללא ספק המטרד הגדול ביותר כיום בכל תחומי הדברת המזיקים בכל הקשור להדברה פנימית במבנים, קליין הדברות מציעים הדברה פשפשים ללא ריח, מענה טלפוני 24 שעות, אפשרות מהיום להיום, מחירים נוחים, בלי פינוי כלים. הזמינו עכשיו הדברת פשפשים (פשפש המיטה) 052-8732060 במחיר משתלם במיוחד ו-100% אחריות !

אנחנו בקליין הדברות מדבירים את הפשפשים בצורה הטובה ביותר,אנחנו מרססים עם חומרי הדברה ידידותיים לסביבה .יודעים באיזה מקומות צריך לרסס והכי חשוב שומרים על בית נקי שאפשר לחזור אליו אחרי הדברת פשפשים. אנו נותנים יעוץ מקצועי חינם, תעודת אחריות מלאה, מחיר נוח לכל כיס,  אצלנו כל לקוח מקבל יחס אישי, עוד על הדברת פשפש המיטה

ישנם המון מינים של פשפשים, המוכר ביותר הוא פשפש המיטה. יש נטייה להתבלבל בין פשפשים לפרעושים אבל ההבדל בניהם שמיים וארץ.

פשפש המיטה –  משאיר סימני דם על המזרן והסדינים. סימנים אלו מראים על נוכחות פשפש המיטה בזמן העקיצה מכניס הפרעוש את החדק שלו לגוף ומכניס שמה את הרוק שלו. זמן  העקיצה נמשך עד  חמש דקות.  גודל פשפש המיטה מספר מילימטרים צורתם  עיגול שטוח בדרך כלל בצבע אדום בגלל הדם שהם מוצצים. פשפש המיטה  פעיל בלילה וביום הוא חודר לסדקים ופינות חשוכים, נקבת פשפש המיטה מטילה מאות ביצים וזמן הפקיעה עד שבוע ימים, הביצים נמצאים בסדקים ובחריצים. אין שוני במראה בין זחל לבוגר וכל השלבים מוצצים דם. פשפש המיטה ניזון מגופו של האדם הוא מבצע חור ומוצץ את הדם אם יש כלב או חתול אשר ישן על המיטה הפשפש יכול להעביר מחלה מגוף החיה אל האדם. דרכי הטיפול הם הדברה נגדם חיטוי החדר אבקה בתוך שקעי החשמל ריסוס המיטה והמזרן, לאחר פעולת ההדברה כביסה של מצעים שמיכות ושאיבה.

סרטון של קליין הדברות על פשפשים

פשפשים- ישנם המון מינים של פשפשים חוץ מפשפש המיטה אף אחד מהם לא מזיק. רוב המינים של פשפשים חיים בכל מקום על צמחים במים ובאדמה. צורתם שונה ממראה פשפש המיטה.

חשוב לזכור פשפשים מתרבים מהר מאוד לכן חשוב להזמין הדברת פשפשים על ידי מדביר מוסמך אשר יש לו את כל הניסיון והידע המקצועי והוא בעל רישיון הדברה של משרד איכות הסביבה. אנחנו עובדים אם הציוד המתקדם ביותר וחומרי הדברה הכי ירוקים שיש המאושרים על ידי משרד הבריאות ואיכות הסביבה.

 

    שם (חובה)

    דואר אלקטרוני (חובה)

    נושא

    תוכן ההודעה

    captcha