פשפשים בבית

סובלים מפשפשים בבית? איך נפטרים מהצרה הזאת?

פשפשים

פשפשים בבית, כמה קטנים ככה מטרידים

אין דבר יותר נורא מלעלות למיטה ובמקום לישון להתחיל לסבול מגירודים מציקים, פשפש המיטה מתרבה בתוך המזרנים והספות וככל שקצב ההתרבות שלו גובר, כך גובר המטרד, לאורך שנות עבודתנו בהדברה הכרנו לקוחות שהפשפשים בבית כ"כ הציקו להם עד כדי כך שהיו מוכנים לעזוב את הבית ולעבור לבית אחר (ברצינות).

כשלב ראשון חשוב לנו להרגיע, קליין הדברות מומחים בביצוע הדברת פשפשים באמצעות איתור וניטור מקצועי. רישיון הדברת מזיקים 1779. יעוץ מקצועי ויחס אדיב. טיפולים מיוחדים נגד פשפש המיטה. מחירים ללא תחרות אמינות ומקצועיות. הזמן היום הדברת פשפש המיטה במחיר מנצח  – 052-8732060, להמשך קריאה על כיצד הדברת פשפש המיטה 

אז איך מגיעים פשפשים אל הבית?

כך נראים פשפשים בבית

כך נראים פשפשים בבית

על מנת להדביר את פשפש המיטה יש צורך במומחי הדברה יש ראשית להכיר את הביולוגיה שלו ואת מקומות המסתור שלו. פשפש מיטה הנפוץ בישראל ידוע כלא מעביר מחלות, בשונה מפשפשים בשאר העולם. אך לא כדאי לקחת סיכון ואם נעקצים כדאי להיבדק אצל רופא המשפחה. פשפש הוא חרק קטן בגודל של חמישה מילימטר. הצבע של הפשפש הוא חום אדום. צורת הגוף אובאלית והגוף עצמו פחוס. צבע הביצים של הפשפש מיטה בצבע סגול. פשפש המיטה עוקץ והם בעלי הטרדה גדולה הם גורמים לכאבים וגירודים חזקים. העקיצות שלהם הם באותו מקום והם עוקצים כמה פעמים.

דרך החיים שלהם – נקבת הפשפש המיטה מטילה עד חמישים ביצים בכל הטלה. את הביצים היא מטילה בסדקים, חריצים, תקעי חשמל, שטיחים ומתחת למסגרות התמונות. לוקח שבועיים עד אשר הביצים של הפשפש מיטה בוקעות. ממש ישר אחרי הבקיעה הזחלים הצעירים מתחילים למצוץ דם וכך הם גדלים לרמה אחרת. לכל שלב בהתפתחות של הזחלים של הפשפש המיטה הם זקוקים למנת דם. אחרי רמה חמישית של התנשלות הם הופכים לבוגרים. פשפש המיטה הבוגר חי בסדקים וחריצים וחייב כל הזמן למצוץ דם. פשפש המיטה בוגר חייב דם על מנת להזדווג אם הנקבה. פשפש מיטה יכול לחיות עד שנה וחצי בלי שום מנת דם.

סרטון הדברת פשפשים קליין הדברות

פשפש המיטה – חי בצמוד לבני האדם עוד מיומו הראשון. פשפש המיטה נפוץ בכל העולם. בעל ריח לא טוב. ידוע על מלכים, אשר היו נותנים קודם כל למשרת שלהם להיכנס למיטה, ורק אחרי שפשפש המיטה היה עולה על המשרת ונעלם, רק אז אותו מלך היה נכנס למיטה.

קליין הדברות ניסיון של למעלה משבע עשרה שנה. מומחים בביצוע הדברת פשפש המיטה. השירות ניתן על ידי מדביר מקצועי בעל הסמכה לכך. לקבלת שירות מהיר ויעיל הזמן עכשיו- 0528732060.