הדברת נדלים

הדברת נדלים איך הם מגיעים ואיך מדבירים אותם?

קליין הדברות מומחים בביצוע הדברה נגד נדלים. 100% הצלחה שירות מהיר ויעיל במחירים ללא תחרות. שימוש בחומרי הדברה ירוקה נגד נדלים. אמינות, מקצועיות והמון ניסיון. הזמן עכשיו הדברת נדלים- 052-8732060.

קצת על נדלים – נדל אוכל רימות וחרקים, אורך חייו יכול להגיע עד שש שנים. נדלים טורפים על ידי שימוש בארס שלהם כלפי הטרף שלהם. ישנם נדלים מאוד מסוכנים לבני אדם. נדלים נצפים בעיקר בקיץ כאשר הימים חמים מאוד. אפשר למצוא אותם מתחת לאבנים ועשביה. נדלים נמשכים למפתן הבתים על מנת להתקרר. נדלים הם בעלי גוף ארוך וכל פרק גוף הוא בעל רגליים. לא כל נדל הוא ארסי בדרך כלל אפשר לזהות נדל ארסי לפי הצבע כמו שחור או צהוב.

הדברה נגד נדלים- נדלים נמשכים ללחות לכן רואים אותם בסביבת האדם. טיפול יעיל נגדם נעשה נגד המבנה גוף שלהם. קליין הדברות מבצעת הדברת נדלים בחומרים המאושרים על ידי משרד איכות הסביבה. היתר הדברת מזיקים 1779. לנו יש ניסיון וידע מקצועי בביצוע חיסול נדלים וכל שאר המזיקים. יש לזכור נדלים מגיעים במסה גדולה לכן אם רואים אחד או כמה בודדים יש להיערך להופעה של כמות גדולה של נדלים. ההדברה נגדם צריכה להתבצע בתוך הבית והמעטפת של הבית וכן כמה שאפשרי במרחק מהבית. אנחנו בקליין הדברות מצליחים למגר אותם בהצלחה גדולה וכן ניתנת תעודת אחריות לאחר ביצוע הדברת נדלים.

נדלים טובים לטבע הם אוכלים את התולעים ושאר חרקים כך למעשה הם מנקים את השטח. ישנם נדלים ארסיים ומכאן נובע הצורך לבצע הדברה נגדם. גם המראה שלהם די מוזר ומפחיד אך הם לא נחשבים כחרקים המעבירים מחלות לבני האדם. מפגש עם נדל יכול לגרום לעקיצה כואבת, דבר זה לא רצוי. היום ישנם חומרי הדברה ירוקה המיועדים לחיסול נדלים ללא פגיעה בסביבה, בני אדם, חיות, ילדים ורכוש האדם. קליין הדברות בעלת מסורת ארוכת שנים נותנת שירותי הדברה ירוקה למזיקים ויש לנו יכולת למגר את הנדלים. הזמן עוד היום הדברה מקליין הדברות וקבל בית נקי ממזיקים 052-8732060.