הדברת עקרבים

הדברת עקרבים , איך עושים את זה?

עקרבים נצפים בעיקר בתחילת האביב עד סוף הקיץ. תקופה זאת של התחלת הרבייה שלהם גורמת להם לצאת מהחורים לחיפוש מזון ומסתור. יש לנו טיפול מיוחד נגד עקרבים, קליין הדברות מומחים בביצוע הדברת עקרבים. רישיון הדברה 1779. הזמן עכשיו 052-8732-060.

הדברה ירוקה אנחנו מנצחים אותם ולא הם אותנו. קליין הדברות מבצעת הדברת עקרבים על ידי חומרי הדברה ירוקה. על כל הדברה מקבלים תעודת אחריות והתחיבות מלאה לפתרון מלא של בעיית עקרבים. הופעה של עקרבים נפוצה מאוד בחודשי הקיץ בעיקר היכן שיש שדות ואדמה פתוחה ליד בתים. תופעה זאת ידועה לנו ויש לנו ניסיון וציוד טכנולוגי מתקדם לביצוע הדברת עקרבים. כל חומרי ההדברה נגד עקרבים מאושרים על ידי משרד איכות הסביבה.

מבנה גוף ודרך החיים של עקרבים – עקרבים משתייכים למשפחת העכבישים. יש להם 8 רגליים גופם מחובר לגוף וחזה ביחד. הבטן של העקרבים ארוכה והיא נחשבת לזנב ויש להם צבתות. לכל העקרבים יש ארס אך לא כולם רעילים לבני אדם. עקרבים חיים יחסית הרבה שנים בין שלוש שנים עד עשרים וחמש שנים. הם חיים בעיקר בחוץ מתחת לאבנים, מחילות וצמחייה סבוכה. העקיצה שלהם כואבת. ישנם עקרבים מסוכנים לבני אדם ויש להיזהר מהם מאוד. בעולם ידוע על לפחות מעל אלפיים סוגים שונים של עקרבים לעומת זאת בישראל ידוע פחות או יותר על עשרים בלבד.

שמות של עקרבים מסוכנים –  עביד שחור, עביד שחום, עביד כושי. גודלם כמה ס"מ והעקיצה שלהם חזקה.

עביד הלוחש משמיע קול של לחישה נחשב מסוכן מאוד חי בטמפרטורה גבוהה מגיע עד גודל של שניים עשר ס"מ.

עקצן הצהוב נפוץ מאוד קיים בצבע צהוב והגב שלו אפור. בערך גודל של עשרה ס"מ, מסוכן מאוד  מהיר קשה לתפיסה.

עקרב האבן השטוח גדול מאוד מגיע אפילו עד 20 ס"מ. לא נחשב כל כך מסוכן וגם העקיצה לא כל כך כואבת אך מראהו מפחיד.

עקרב שעיר ענק תוקף מהר, הארס לא חזק גודלם של עקרבים הללו הוא 15 ס"מ. אוהב לחפור והגוף שלו מלא שערות. ישנם עוד עקרבים מסוכנים, יש להיזהר בעיקר מסוג של עקרבים צהובים ועקרבים חומים.

מידע זה על עקרבים הוא ממש על קצה המזלג, לקבלת יעוץ וביצוע הדברה נגד עקרבים הזמן עכשיו במחיר מנצח 052-8732-060.