הדברת עש

הדברת עש:

לאיזה נזקים מביא העש?:

הדברת עשהתהליך בו תתחילו להבין שמשהו לא בסדר ואולי קצת מוזר קורה בבית שלכם, הוא הזמן בו תתחילו לגלות יותר ויותר בגדים עם חורים קטנים ומציקים. בוודאי אם אתם לא מנוסים עם הופעת העש בבית שלכם, תאשימו את מכונת הכביסה או המייבש שלכם אך לאחר שתמצאו חורים גם בבגדים ששכבו כל הזמן הזה בארון, כנראה שתתחילו להבין שמשהו אחר מתרחש כאן. אכן, אם יש חורים בבגדים שלכם, כנראה שיש לכם עש בבית. העש ידוע בתור סוג של חרק שמביא לחורים בבגדים ואם השארתם ארון בגדים פתוח כאשר יש עש בבית שלכם, כנראה תראו את התוצאות בהקדם למרבה הצער…

מידע על העש:

באופן כללי, עש ניזון מבגדים. לדוגמא, צמר וכותנה יכולים להיחשב משביעים למדי עבור העש. אולם, לא רק בגדים  הם המזון של העש, גם גידולים חקלאיים כגון- פטריות ופירות שונים, נאכלים על ידי העש. זאת אומרת, הימצאותו של העש באזור מזיקה גם לבגדים שלכם וגם לגידולים חקלאים בהם "טיפל" עש. כדאי לדעת שהרבה פעמים העש לא נגלה לעין בשל היותו צבוע בצבעי הסוואה ולכן קשה מאד לגלות אותו. האופן בו נפטרים מהעש הוא על ידי הדברת עש.

הדברת עש- חשוב לדעת:

הדברת עש יעילה צריכה להתבצע על ידי מקצוען בתחום ההדברה או על ידי שימוש נכון בתכשירים השונים. ישנן שיטות שונות לבצע הדברת עש וזאת בהתאם למקרה הספציפי- האם מדובר בעש בארון בגדים, במחסני אחסון או האם מדובר בעש בשדה חקלאי. במידה ואצלכם העש בארון הבגדים, תצטרכו לבצע הדברת עש אך גם לנקות באופן יסודי את הארון ולהחזיר אליו רק בגדים לאחר כביסה. הבגדים צריכים להיות מאווררים ויש למנוע הצטברות אבק בארון.

חשוב ביותר:

אם בחרתם לפנות לאיש מקצוע עבור ביצוע הדברת עש, כדאי לבדוק שבחרתם באיש הנכון. למשל, חומרי ההדברה צריכים להיות בעלי תו תקן מתאים, איש המקצוע צריך להיות בעלי רישיון בתחום זה, כמו כן, נדרשת הכרות עם העש עצמו על מנת לאפשר הכחדה או הרחקה אמיתית ויעילה שלו.

    שם (חובה)

    דואר אלקטרוני (חובה)

    נושא

    תוכן ההודעה

    captcha