הדברה לעסקים

הזמן עכשיו הדברה לעסקים 052-8732060

במחיר משתלם במיוחד ו-100% אחריות !הדברה ירוקה ללא ריח, מענה טלפוני 24 שעות, מחירים נוחים, אחריות כתובה על ביצוע הדברה, מהיום להיום!

הדברת מסעדות,הדברת משרדים, הדברת פאבים,הדברת אולמות,הדברת מפעלים, הדברת מטבחים, הדברת עסקי מזון –

לעסקי מזון קטנים וגדולים או מטבחים במשרדים יש בעיה נפוצה  של תיקן גרמני ,עשים,ומכרסמים. חרקים אילו חיים  חופשי במטבח, ועושים את צרכים בכל מקום. אשר גורמים נזקים תברואתיים וכלכלים.משימת הדברה כזאת קשה ומיוחדת ויש צורך בניסיון הדברה  ועבודת הדברה לפי כללים קשים וברורים מאוד. על מנת לא לפגוע באוכל ובסביבת העבודה.

לנו בקליין הדברות לעסקים יש את כל הניסיון והידע המקצועי והטכנולוגי לחסל ולמנוע את הבעיה. אנו עובדים בצורה מסודרת ונקייה. עובדים בשיטת ה-ipm (ניטור,מניעה,הדברה). עובדים רק עם חומרי הדברה המאושרים ע"י משרד הבריאות ומשרד איכות הסביבה. אנו נותנים תעודת אחריות על כל פעולת הדברה.

התיקן הגרמני – ג'וק חזק מאוד הוא מתרבה במהירות, חי בכל מקום בעיקר במנועים של מוצרי החשמל ובגלל גודלו הקטן הוא נמצא בכל מקום.

עשים – פרפרים קטנים אשר מתגלמים במזון,חיים באריזות של אוכל יבש כמו פסטות,קמח,סוכר וכדומה ומופיע בכל צורותיו. ביצים,גלמים,זחלים ופרפרים.

מכרסמים – עכברים או חולדות נמצאים  בעיקר  היכן שיש מזון גלוי, או אריזות פתוחות חי בקבוצות פעיל בדרך כלל בחושך מעביר מחלות.

המלצות למניעת מזיקים-

  • ניקיון פסולת לא רצויה על בסיס יום יומי.
  • אטימת פתחים וסדקים במבנה העסק.
  • איטום פתחי ביוב.
  • ניקיון יום יומי.
  • ניקיון מסביב לעסק.
  • ניקיון מדפים וארונות אחת לחודש.

המראה של מקק או תיקן ברחבי העסק הוא אחד המראות המבהילים ביותר. כדי להימנע מהתרבות של תיקנים בעסק, חשוב לדאוג לשירותי הדברה בהקדם האפשרי. מאחר וחומרי ההדברה השונים כוללים בתוכם רעלים ברמות גבוהות, יש להתייעץ עם איש מקצוע מהתחום בטרם תחילת העבודה, ובכל מקרה רצוי להיעזר בשירותיו.

כל בית עסק המכבד את עצמו יודע כי הדברה הינה עניין הכרחי לתפקודו השוטף של העסק. כיום, נערכות בבתי העסק השונים בדיקה תקופתית, המסייעת לשמירה על תקינות מתקני העסק השוטפת. עסקים רבים נוטים לזלזל בהימצאותם של מזיקים שונים אולם אם אלו מתגלים בבדיקה התקופתית, אזי התוצאות עלולות להיות בגדר הפסד כלכלי.

 הצעד הנדרש במקרה של גילוי מזיקים בכל בית עסק הינו הזמנת מדביר מקצועי לביצוע עבודה יעילה. כיום, ישנם מדבירים רבים העושים שימוש בחומרי הדברה שאינם מסבים נזק למזון ואין צורך בהרחקת בני אדם ממקום הריסוס, כך שבעל העסק אינו ניזוק.