הדברה 24 שעות

הדברה 24 שעות, מי עושה?

קליין הדברות עובדים סביב השעון 24 שעות. בית העסק שומר שבת ובשאר ימות השבוע בית העסק נותן שירותי הדברה בכל שעות היום והלילה. צלצל עכשיו לשירות מהיר ויעיל. מחירים הכי זולים בארץ. קליין הדברות רישיון הדברת מזיקים 1779 של משרד איכות הסביבה. הזמן עכשיו הדברה 24 שעות במחיר ללא תחרות ישירות למדביר אסי קליין – 052-8732060.

שירות הדברת עכברים וחולדות 24 שעות – חולדות ועכברים פעילים בעיקר בשעות הלילה. חולדות מחפשים כל הזמן מקורות של מים, אוכל ומקומות מסתור וקינון. כאשר הם רואים חלון פתוח ולא משנה באיזה קומה הם נכנסים. דרך אחרת בה הם נכנסים זה דרך האסלה בשירותים. הופעת חולדה או עכבר בבית יכולה לגרום לטראומה ונזק לרכוש והעברת מחלות. במקרים דחופים ניתן להזמין הדברה 24 שעות של לוכד עכברים וחולדות מקצועי.

שירות הדברה 24 של חרקים מזיקים – ישנם מקרים של התפרצות מוגזמת של חרקים כמו תולעים, כיני יונים, פרעושים, נמלים מעופפות, חיפושיות ועד הרבה סוגים משונים של חרקים. דבר זה דורש תגובה מיידית של פתרון. קליין הדברות נותנת שירות הדברה 24 שעות לכל בעיות החרקים המזיקים.

אצלנו הגעה מהירה לבית הלקוח במקרים דחופים פחות משעה, מחירים ללא תחרות ללא ניצול המצב. בית העסק עובד בשיטת ה I p m. השירות ניתן על ידי מדביר בעל הסמכה של משרד איכות הסביבה. שימוש בחומרי הדברה ירוקה. שירות הדברה 24 שעות לבעיות של עכברים, חולדות וחרקים מזיקים.

קליין הדברות פועלת למעלה משבע עשרה שנים ובית העסק נותן שירות לאלפי לקוחות מרוצים. יש לנו ניסיון רב, מקצועיות ואמינות ויחס אישי לכול לקוח. על כל הדברת מזיקים בבית מקבלים תעודת אחריות בכתב. שירות ללא פשרות לצד מחירים שווים לכל כיס.

בית העסק עובד לפי הנחיות של משרד איכות הסביבה ומשרד הבריאות ויש לנו את כל ההיתרים והרישיונות הנדרשים לביצוע שירותי הדברה תברואתית. אנחנו משתמשים בחומרי הדברה ירוקה בלבד. בית העסק נותן שירות למגזר הפרטי והמוסדי כאחד. במקרים דחופים ניתן להזמין שירות הדברה 24 שעות  – 052-8732060.