ריסוס מזיקים

ריסוס ללא ריח, הדברה ירוקה, מענה טלפוני 24 שעות, אפשרות מהיום להיום, ללא פינוי כלים.

הזמן עכשיו ריסוס מזיקים 052-8732060
במחיר משתלם במיוחד ו-100% אחריות !

קליין הדברות מומחים בביצוע ריסוס בבית בחצר ומוסדות. יש לנו ניסיון רב שנים וידע טכנולוגי נרחב. אנחנו נותנים תעודת אחריות על כל הדברה,יחס אישי, מחירים נוחים ויעוץ חינם.

ריסוס מזיקים היא פועלה שמבוצעת בבתי עסק רבים ובתים פרטיים רבים כיום. ריסוס של מזיקים מתבצעת על ידי חברות ריסוס שונות המתמחות בהדברת מזיקים המעסיקות אנשי מקצוע בלבד אשר יודעים כיצד לתפעל את חומרי ההדברה באופן בטיחותי ביותר. לעתים אנשים פרטיים בוחרים לבצע ריסוס בכוחות עצמם (למשל אדם אשר רוצה לרסס את ביתו למניעת חדירה של חרקים אל תוך הבית) וקונה חומרי הדברה.

מצבים שכאלו יכולים להיות מסוכנים לעתים שכן לא תמיד האדם המבצע את הריסוס הוא מקצוען בתחום והמצב יכול להיגמר ברע – למשל חדירה של חומרי ההדברה אל העיניים או ריסוס עצמי כלשהו של חומר ההדברה, שימוש לא נכון בחומר, תאונות וכדומה. ריסוס של מזיקים צריך להתבצע על ידי מקצוענים בלבד על מנת למנוע בעיות ותקלות מסוכנות אלו.

אנשים רבים מבצעים כיום ריסוס של הבית שלהם או בית העסק כמו חנות, בית מלון, אכסניה, צימרים, אכסניות, בתי ספר, משרדים, בנייני דירות, משרדים ממשלתיים וכדומה. כמעט בכל מקום כיום מתבצע ריסוס נגד מזיקים על מנת למנוע חדירה של חרקים וג'וקים ומכרסמים שונים אל מתחום העבודה או המגורים של בני האדם.

ריסוס מזיקים מתבצע מסיבות שונות – חלקן נובעות מפוביה של אנשים מחרקים, אפילו קטנים ובלתי מזיקים, השוהים בביתם, חלקן מתבצעות בשל בעיות סניטריות – חרקים ומכרסמים שונים פוגעים בסניטאריות של מקומות פרטיים וציבוריים, בייחוד בתעשיית המזון ולכן חשוב מאוד לשמור על מקומות כמו בתי מלון, מסעדות וחנויות נקיות מבעיות מזיקים על ידי ריסוס שלהם.

הדברה – מציעים ללקוחותיהם ריסוס של מזיקים תוך מתן שירות מקצועי ואיכותי ביותר. הדברה – פוליש מעסיקים אנשים מקצועיים בלבד אשר יודעים כיצד לטפל בחומרי ההדברה באופן בטיחותי ולבצע ריסוס מזיקים שירחיק אותם לחלוטין מהאזור המבוקש.

                                                     

חשוב לציין שרוב המזיקים מעברים מחלות ולכן חשוב שאת פעולת הדברה יעשה מדביר בעל היתר הדברה של משרד איכות הסביבה שיש לו את כל הניסיון והידע הטכנולוגי לבצע הדברת  מזיקים ומניעה של מזיקים לבית.

ייעוץ מקצועי חינם, מחירים נוחים, יחס אדיב ומפתיע. אצלנו כל לקוח מקבל יחס אישי זמינות מהיום להיום רישיון הדברה 1779 052-8732060

    שם (חובה)

    דואר אלקטרוני (חובה)

    נושא

    תוכן ההודעה

    captcha