ריסוס ירוק

ריסוס ירוק, למה זה חשוב?

לפנייך מקבץ שאלות ותשובות העוסק בריסוס ירוק. כאן תיענה על כל שאלותייך בריסוס מסוג זה: כיצד יש לבצע ריסוס ירוק נגד מזיקים, מי נותן את השירות, לאיזה נותן שירות מומלץ לפנות, וכיצד מוטב להתנהל מול נותן השירות בתחום זה. אנו מקווים כי מקבץ זה יהיה משביע רצון עבורך ויתרום לך ממיטב ניסיוננו בתחום:

מה כוללים שירותי ריסוס ירוק?

הדברה ירוקה של כל רבדי הבית: מהקרקע ועד למקומות שמתחת לה. לשם כך מתבצע איתור מוקדים בהם מסתתרים המזיקים, ריסוס מקומות אסטרטגיים באופן שאינו פוגע בסביבה באמצעות שימוש בחומרים הידידותיים לאדם, לחיות ולסביבה כאחד. אלו חומרים אקולוגיים שנועדו לגרום לסילוק המזיקים בלבד.

חפירות? רצפת הבית שלי עשויה מאבן

לרוב אין צורך לבצע עבודות חפירה בכדי להיפטר ממזיקים, אך למשל טרמיטים מאד אוהבים להתחפר ביסודות הבית. על כן, בכדי למצוא את הקינים שלכם לעיתים יהיה צורך בביצוע חפירת תעלה מסביב לבית.

האם השירות נמשך זמן רב?

השירות קצר ויעיל מאד, המשימה היותר קשה היא איתור הקן וזו גם עיקר המשימה. למדביר בשיטת ריסוס ירוק יש ניסיון אדיר באיתור מוקדי המזיקים והעבודה למשל בדירה בת 3 חדרים לא תתארך מעבר לשעה, כמובן כתלות בגודל הצרה.

כיצד ניתן לדעת מה טיבו של המדביר?

כמו בחירת כל שירות אחר: היכנס לאינטרנט, אתר שירותי ריסוס ירוק, ובחן את התגובות על השירות. אם קיבלת המלצה מפה לאזן, טוב אפילו יותר. לא לשכוח לבדוק את רישיון ההסמכה וכמובן שיחה קצרה עם המדביר יסגיר את איכותו והתאמתו לעבודה.

חשיבות הריסוס הירוק

לריסוס הירוק ישנה חשיבות מכרעת באיכות הסביבה שאנו מורישים לדורות הבאים וגם בזמן אמת -תוכלו להישאר בשגרה ולא לבצע כל פעולות הכנה, אין ריח נלווה, לא צריך לפנות בית לסוף השבוע וחשוב אף יותר, התוצאה הסופית היא כמו זו של ריסוס רגיל ובמקרים ספציפיים יעיל אף יותר.

באסי קליין שירותי הדברה משתמשים במיטב הטכנולוגיה של הדברה וריסוס ירוקים להשגת המטרה.

להזמנת שירותי ריסוס ירוק ולהגעת מדביר מוסמך ומנוסה עוד היום התקשרו עכשיו לטלפון 052-8732060 ואל תשכחו לשאול על המבצע לגולשי האינטרנט.