הדברה טבעית

שירותי הדברה טבעית לבית

אין ספק כי בתקופות בהם מזג האוויר מתחמם אנו צפויים למזיקים רבים בבית, בגינה, בשטחי משרד ולמעשה בכל הסביבה – אם אתם שוקלים להזמין ריסוס כדאי שתשקלו שוב ותעברו להדברה טבעית.

כולנו זוכרים את הימים שבהם היינו צריכים לפנות את הבית, את כל המטבח, לארוז את החפצים ואף להתפנות מן המקום מספר ימים לאחר הריסוס. כיום בהחלט כבר אין צורך בכך ואתם יכולים לחסוך הרבה כאבי ראש, טרטורים וחוסר נוחות, לכם, לילדכם לחיות המחמד שלכם ובעיקר לחסוך בבריאות ולשפר את איכות הסביבה. כיום תוכלו להזמין שירות הדברה טבעית היא בעצם הדברה ירוקה המבוססת על חומרים ידידותיים לסביבה אשר להם יתרונות רבים. בין אם הבחנתם בג'וקים במטבח ובין אם אתם חושדים שיש לכם עכברים בבית, שיטות הדברה טבעית יסייעו לכם בהרחקתם.

כיצד מתבצעת הדברה טבעית?

כפי שכבר ציינו, לא תצטרכו לפנות דבר ולא תצטרכו להתפנות מן הבית לשם הדברה טבעית. כמו כן, לא תצטרכו לחשוש לחייהם של חיות המחמד ושל זאטוטים המסתובבים בבית, לא תצטרכו לחשוש מרעילות החומרים כלל או מפגיעה כלשהי לדיירי הבית. כמו כן, אחד מן היתרונות הגדולים של ההדברה הטבעית שהיא מתבצעת ללא ריח כלל. הדברה טבעית שומרת על איכות הסביבה ואינה נאגרת באדמה לאורך שנים, אינה פוגעת במאגרי מים התת קרקעיים ואינה מרעילה את הצמחים ואת החיות הניזונות מהם. חשוב לא פחות – היא בהחלט מוכיחה את עצמה כיעילה וכחזקה אל מול המזיקים השונים ואף יותר מאשר הדברה קונבנציונאלית. זוהי הסיבה לכך שיותר ויותר אנשים בוחרים להזמין את ההדברה הירוקה, שכן מדוע לעשות שימוש בחומרים כימיים רעילים ומסוכנים אם אין לכך כל הצדקה?

אסי קליין – שירות מהיום להיום

אסי קליין הדברות הינו מדביר מוסמך להדברה טבעית, בעל רישיון מטעם המשרד לאיכות הסביבה ומציע את הניסיון הרב שלו במחירים שווים לכל נפש.  זמין 24 שעות ביממה וניתן לתאם הגעה בהתראה קצרה – כבר באותו היום. כך שכל מה שנותר לכם הוא ליצור עימנו קשר וליהנות משירות מקצועי ואמין!

להזמנת שירותי הדברה טבעית התקשרו אלינו עוד היום למספר 052-8732060 ותיהנו ממבצע כי הגעתם דרך אתר האינטרנט שלנו!