מדביר

מדביר, החשיבות של מדביר מקצועי

אפשרות מהיום להיום! הדברה ירוקה ללא ריח, רישיון משרד איכות הסביבה 1779 תעודת אחריות על כל הדברה על ידי מדביר מקצועי.  הזמן היום ישירות למדביר אסי קליין 052-8732060.

כאשר יש בעיית מזיקים של חרקים או מכרסמים חשוב לתת לבעל מקצוע לטפל בבעיה. טיפול לא נכון יכול להוביל להתגברות המזיקים. מזיקים יודעים לפתח עמידות לחומרי הדברה. מדביר יודע להתגבר על היכולת של המזיקים והרחיק אותם לטווח ארוך וממושך. אסי קליין מדביר מעל 17 שנים ויש לו ניסיון וידע טכנולוגי נרחב. על כל פעולת הדברה מקבלים תעודת אחריות בכתב.

עבודה של מדביר זה לא רק שימוש בחומרי הדברה אלה זיהוי סוג המזיקים ולדעת מהיכן הם הגיעו. היום ישנם פיתיונות אשר מושכים את המזיקים לקחת חומר ולחסל את כל הקן השימוש נפוץ בעיקר לנמלים ותיקנים. שימוש לא נכון של חומרי הדברה או שימוש לא נכון בחומרים יכול לגרום לתגובה הפוכה. מדביר יודע להתאים את החומר המתאים לפתרון הבעיה ללא פגיעה בבני אדם, חיות מחמד וילדים וכמובן ללא פגיעה ברכוש ובמשטחים של הבית. חישוב המחיר נעשה לפי גודל הבית וסוג המזיק, כמובן המחיר שלנו תחרותי והוגן.

השירות אשר ניתן על ידי מדביר הוא לכל סוגי המזיקים כמו – תיקנים, נמלים, פרעושים, קרציות, תולעים, כיני יונים, דג הכסף, פשפשים, עש, דבורים, צרעות, טרמיטים, חרקי מחסן, חרקי מזון, קרדיט האבק, עכבישים, חפרפרות, עכברים, חולדות ועוד שאר מזיקים למיניהם.

כל שירותי ההדברה אשר ניתנים הם על ידי חומרי הדברה ירוקה, פיתיונות וציוד חדש ומשכולל. כאשר מגיע מדביר חשוב שהוא יהיה בעל היתר וחובה להציג את התעודה. לפני פעולת ההדברה יש להכין את הבית כמו לפנות את השיש ולהזיז מה שאפשר מקירות הבית בכמה ס"מ ולפנות את הדברים מתחת לכיור המטבח. אחרי פעולת הריסוס של מדביר יש לצאת מהבית לכמה שעות לפי ההוראות.

קליין הדברות מנוהלת על ידי אסי קליין מדביר מוסמך בעל כל האישורים וההסמכות הנדרשים. השירות ניתן לכולם למגזר הפרטי והמסחרי. הזמן היום שירות של מדביר 052-8732060.